تعمیر یخچال بکو در اصفهان

تعمیر یخچال بکو در اصفهان

همیشه تعمیرات یخچال فریزر بکو را از تعمیر یخچال بکو در اصفهان بخواهید. محصولات بکو از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در صورت مشکل بهتر است با  تعمیر یخچال بکو در اصفهان تماس گرفته شود و از تعمیرکاران تخصصی آن‌ها استفاده شود. علاوه بر تعمیرات تخصصی در صورت نیاز به سرویس‌های دوره‌ای نیز بهتر همین روال در پیش گرفته شود و از افراد غیرمتخصص استفاده نشود. با مراجعه به پایین همین صفحه می‌توانید درخواست تعمیرات یخچال فریزر بکو خود را به  ما ارائه دهید تا در اولین فرصت تعمیرکاربکو در اصفهان برای رفع مشکل حاضر شود.

مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال و فریزر بکو به وجود آید معمولاً با یک کد بر روی صفحه نمایشگر یخچال به نمایش درمی‌آید. خطای E9 مربوط به یخ‌ساز دستگاه بود و معمولاً در این مواقع یخ‌ساز کار نمی‌کند یا صدای بدی از خود تولید می‌کند. خطای E1 به معنای مشکل در سنسور دیفراست یخچال است. معمولاً در این مورد هیتر با المنت دیفراست حدود 30 دقیقه به صورت یکسره روشن هستند که می‌تواند به دستگاه آسیب برساند. بهترین راه حل تماس با تعمیر یخچال بکو در اصفهان و درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر یخچال بکو در اصفهان است. به طور معمول در این حالت سنسور هیتر تعویض می‌گردد.

باید در نظر داشت که تعمیرات یخچال بکو در اصفهان  امری تخصصی بوده و حتی در صورت تشخیص صحیح، تعویض قطعه معیوب نیز باید از سمت تعمیرکارتعمیر یخچال بکو در اصفهان صورت گیرد. زیرا در صورتی که فرد تخصص کافی نداشته باشد این امکان وجود دارد که در تعویض قطعه دچار مشکل شود و به دیگر نقاط دستگاه آسیب وارد کند. بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان می‌باشد.

این مرکز با توجه به داشتن تیمی فنی تواسنته تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر بکو را در سطح شهر اصفهان و حومه آن ارائه دهد. با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی بکو این مرکز هرماهه با تیم تحقیقاتی و آموزش دوره ای تیم فنی خود توانسته خدماتی شایسته خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.
تعمیرات یخچال بکو در اصفهان باید صرفا توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند . به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی تعمیرات یخچال فریزر بکو خدماتی در خور توجه به مشتریان ارائه داده تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی تعمیرات یخچال فریزر بکو خود را به ما بسپارند.

این مجموعه با داشتن 20 سال سابقه درخشان ،همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.
با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در تعمیر یخچال‌فریزر و عدم امکان جابجایی تمامی تعمیرکار یخچال‌فریزردر اصفهان ما تعمیرات را به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر تعمیر فوری یخچال فریزردر اصفهان می‌توانید تعمیر یخچال فریزر در محل را تجربه و از خدمات  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به صورت 24 ساعته  بهره‌مند شوید.
به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه تعمیرات یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.
در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از قطعات اصلی شرکتی استفاده میشود ، تا ضمن بالابردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن قسمت های دیگر یخچال جلوگیری به عمل آید.
کد های خطای یخچال بکو
 
  • E0: سنسور فریزر را از لحاظ اهم بررسی کنید
  • E1: سنسور دیفراست فریزر را بررسی کنید
  • E3:سنسور یخچال را بررسی کنید
  • E4: مجموعه المنت و مدار مربوطه را کنترل نمایید
  • E5: اشکال در برد الکترونیکی یخچال
  • E8: سنسور زیر یخساز را بررسی کنید
  • E9: خرابی یخساز میکروسوییچها و قطعات یخساز را چک کنید
  • E14: خرابی فن اواپراتور فریزر
  • E15: خرابی فن کندانسور


خصوصیات یخچال های جدید بکو :


یخچال های جدید بکو با خصوصیاتی همچون سیستم خنک کنندگی سریع quick cool و سیستم انجماد سریع quick freez ، سیستم ضد برفک، استفاده از کمپرسور خطی کم صدا با راندمان بالا سیستم عیب یابی هوشمند smart diagnosis  و فیلتر بهداشتی و بوگیر برای از بین بردن باکتری ها و میکروب ها ، و سیستم چرخش هوای یکنواخت بین تمام قفسه ها با فن جداگانه برای هر قسمت و ویژگی های بسیار زیاد دیگری تولید می شوند.یخچال ساید بای ساید بکو مدل GNE134821E یکی از محصولات جدید ارائه شده از شرکت بکو با این قابلیت هاست. در این یخچال قیمت بالا یخچال و قسمت پایین از دو محفظه تشکیل شده است که محفظه سمت راست قابل تبدیل به یخچال یا فریزر می باشد.جهت تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان تماس حاصل نمایید.

برخی از عیوب احتمالی یخچال فریزر بکو :


صفحه نمایش یخچال خاموش شده و موتور یخچال هم کار نمی کند
برق ورودی به یخچال را چک کنید در صورت OK  بودن برد یخچال معیوب شده است جهت تعمیر برد یخچال با بکو در اصفهان تماس بگیرید
ارور E8 روی صفحه نمایش چشمک میزند و یخچال بکو یخسازی نمی کند
سنسور یخساز که زیر محفظه ساخت یخ قرار دارد را بررسی کنید که جدا نشده باشد. در صورت مناسب بودن محل نصب سنسور انرا تعویض نمایید
موتور یخچال کار میکند ولی صفحه نمایش خاموش شده است
سیم های ارتباطی بین برد اصلی و برد صفحه نمایش را کنترل کنید که قطعی نداشته باشد.در صورت سالم بودن برد صفحه نمایش خراب می باشد.
دمای قسمت فریزر عالی است اما یخچال خنکی کافی را ندارد
در مدل دو اواپراتور کار نکردن سیستم دیفراست به دلیل خرابی ترموفیوز یا ترمودیسک یا المنت می تواند باعث یخ زدگی اواپراتور شود و یخچال خنکی کافی را نداشته باشد. دلیل دیگر این عیب کار نکردن فن یخچال می باشد. در یخچال های تک اواپراتور مسدود شدن کانال انتقال هوا از فریزر به یخچال می تواند یکی از دلایل این عیب باشد.
موتور یخچال بکو چندین روز است دایم کار می کند
دایم کار کرن موتور یخچال دو دلیل می تواند داشته باشد 1 سرمای یخچال به دلایلی مانند کمبود گاز ضعیف شدن کمپرسور کار نکردن فن ها یا یخ زدگی اواپراتور کم باشد 2-ترموستات یا سنسور تشخیص دما یا برد خراب باشد.
تعمیر یخچال بکو در اصفهان  کلیه تعمیرات یخچال بکو در اصفهان را در محل انجام میدهد.

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات سامسونگ در اصفهان ، تعمیر کار یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ‌یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان .

نظرات کاربران