مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری در اصفهان :

قبل از صحبت درباره تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ،  تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، نصب پکیج در اصفهان ، سرویس پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان اصفهان ، اجازه دهید کمی راجع به پکیج دیواری با شما صحبت کنیم : 

گرمایش مطبوع محل سکونت و آب گرم بهداشتی، همواره از نیازهای اولیه بشر بوده و می باشد. شاید هنوز هم استفاده از کرسیهای زغالی و بخاریهای نفتی را در بعضی از نقاط کشور عزیزمان شاهد باشیم، ولی حقیقت این است که با توجه به فراوانی گاز طبیعی و برقراری امکان دسترسی به این موهبت الهی، تکنولوژی را بر آن داشته است که راهکارهای جدیدی را برای بشر مهیا سازد. پکیج دیواری دستگاهی است که جایگزین موتورخانه مرکزی شوفاژ گردیده و آب گرم موردنیاز جهت تأمین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزمره از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم مینماید. در حال حاضر، پکیج دیواری متداول ترین وسیله ایجاد گرمایش شوفاژ در سراسر دنیا است.عدم اشغال فضای مفید، ایمنی بسیار بالا، استقلال کامل هر واحد مسکونی و رضایت کامل و کافی از عملکرد پکیج دیواری، تقریباً جایی برای تردید در استفاده از این سیستم در منازل و واحدهای تجاری باقی نمیگذارد. راندمان بالا و مصرف بهینه سوخت گاز، از دیگر عواملی هستند که دستگاه های اجرایی را نیز تشویق به توسعه استفاده از پکیج دیواری مینماید.پکیج دیواری، که فقط نوع فن دار آن از نظر استانداردهای معتبر دنیا تائید میگردد، علاوه بر تأمین گرمایش داخل خانه یا محل تجاری، از طریق رادیاتور یا فن کوئل یا گرمایش از کف، آب گرم بهداشتی را نیز به صورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. همچنین ترکیب این دستگاه با کولرگازی از طریق یک کویل آب گرم، میتواند علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، گرمایش مطبوع تر و ارزان تری را برای مصرف کننده مهیا سازد. استفاده از دودکش مخصوص، کواکسیال (دوجداره) در هنگام نصب پکیج دیواری، این امکان را فراهم مینماید که علاوه بر خروج دود ناشی از کارکرد دستگاه به محیط خارج، هوای مصرفی موردنیاز دستگاه نیز از محیط خارج تأمین گردد و درنتیجه ایمنی کاملی برای مصرف کننده فراهم میشود.

پکیج فن دار انتخاب کنیم یا بدون فن :

پکیج فن دار طرفداران بیشتری نسبت به پکیج بدون فن دارد زیرا در این پکیج ها محفظه احتراق بسته می باشد . مثلا اگر پکیج در بالکن باشد ، وزش باد شعله را خاموش نمی کند ولی در صورتی که در پکیج بدون فن تمام استاندارد های لازم رعایت شده باشد ، بهتر است پکیج بدون فن استفاده کنید .اگر مایل به استفاده از پکیج بدون فن هستید بهتر است حتما محل پکیج توسط کارشناسان این امر بررسی شود که در این رابطه در مرکز بهین سرویس  تمامی امور مربوط به پکیج دیواری از جمله : تعمیرپکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری در اصفهان، سرویس پکیج دیواری در اصفهان، شما را راهنمایی خواهند کرد. اگر بخواهیم دود حاصل از احتراق را در پکیج ، از دیواری کناری به صورت افقی به فضای تراس یا بیرون هدایت کنیم ، بایداز پکیج فن دار استفده کنیم که می تواند با دود کش دوجداره ۶-۱۰ به بیرون به طور مستقیم وضع شود یا با دود کش تک جداره ی سایز ۶ به بیرون برود و یا با دود کشی که داخل دیوار کار گذاشته شده و تا پشت بام بالا رفته وضع شود .

روش عملکرد زمستانی پکیج دیواری:

در فصل زمستان آب گرم مدار گرم کننده را تأمین میکند.وقتی شیر آب گرم مصرفی باز شود با عبور جریان آب از سنسور فشار میکروسوِئیچ این سنسورفعال شده و با ارسال فرمان به شیر سه طرفه برقی از طریق برد کنترل الکترونیک ،مدار رادیاتور ها موقتاً قطع شده و آب مدار گرم کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته – لوله هدایت میشود. به این ترتیب آب گرم مصرفی به صورت فوری تأمین میگردد.بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه طرفه برقی به طور خودکار آب گرم مدار گرم کننده را به مدار رادیاتور هدایت میکند.

نحوه عملکرد تابستانی پکیج دیواری:

در این حالت پکیج دیواری تنها در زمان نیاز به تأمین آب گرم مصرفی به صورت خودکار روشن میشود. هنگامیکه مصرف کننده یکی از شیرهای آب گرم را باز میکند، فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار بورد کنترل الکترونیک صادرشده و آب گرم مصرفی با بهره گیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته ولوله به صورت فوری تأمین میشود. با بسته شدن آب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش خواهد شد.

مزایای پکیج دیواری چیست ؟  برای خرید پکیج دیواری به چه نکاتی توجه کنیم؟

مزایای پکیج دیواری عبارتند از: استقلال واحدهای مسکونی از یکدیگر،استقلال هر واحد مسکونی در تأمین آب گرم مصرفی و گرمایش محیط،عدم نیاز به احداث موتورخانه مرکزی،امکان کنترل سیستم در داخل ساختمان، عدم هزینه شارژ ماهانه و تعمیر و نگهداری،سهولت در نصب ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری،راندمان بالاتر نسبت به موتورخانه مرکزی،امنیت بالاتر به خاطر و جود سنسورهای آب گرم مصرفی و شوفاژ و سنسور دود و …، عدم اشغال فضای مفید در ساختمان ها، ابعاد کوچک، تقریباً به اندازه یک دستگاه آبگرمکن دیواری معمولی تنظیم دما به میزان دلخواه،تأمین آب گرم دائم و فراوان در کمترین زمان و جلوگیری از اتلاف انرژی، تأمین گرمایش واحدهای مسکونی تا متراژ حداکثر 350 مترمربع به صورت کامل، کارکرد آرام و بدون صدا، راندمان حرارتی بالا همزمان با صرفه جویی در مصرف سوخت، کوتاه شدن مسیر لوله های انتقال آب گرم رادیاتور و آب گرم مصرفی به محل موردنظر و درنتیجه جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان.

پکیج تک مبدل بخریم یا دو مبدل :

پکیج های دو مبدل شامل مبدل اصلی و مبدل ثانویه هستند . در این پکیج ها مدار گرمایش به کمک مبدل اصلی و آب گرم مصرفی ، به کمک مبدل ثانویه گرم می شود و مبدل اصلی ، توسط برخورد مستقیم شعله ، آب شوفاژ را گرم می کند و مبدل ثانویه ، آب مصرفی  لوله را با آب گرم شده در مبدل اصلی گرم می کندتماس مستقیمی با شعله پکیج ندارد به همین علت پکیج های دومبدل رسوب کمتری دارند ولی در پکیج های تک مبدل آب گرم و آب شوفاژ هر دو در تماس مستقیم با شعله هستند و زود تر از پکیج دو مبدل گرم می شوند .اما به علت تماس مستقیم آب گرم مصرفی با شعله ، تمام کار بر عهده  یک مبدل در دستگاه است که باعث رسوب گذاری بیشتر این پکیج ها می شود . مزایایی که برای پکیج دیواری دو مبدل می توان گفت ، تولید آب گرم مصرفی یک نواخت و رسووب کمتر می باشد . مزیت پکیج دیواری تک مبدل ، استهلاک کمتر به علت فعال نبودن پمپ در حالت تابستانی و تولید آب گرم مصرفی سریع تر می باشد .بهتر است برای مکان هایی که املاح آب آنها بالای ۵۰۰ ppn است از پکیج دو مبدل و برای محیط های آب کمتری دارند از پکیج تک مبدل که به صرفه تر است استفاده کنند .

انواع پکیج دیواری:

انواع پکیج عبارتند از: زمینی،دیواری، دودکش دار و فن دار. پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج دیواری

1 دودکش ساختمان

2 متراژ ساختمان

3 مقدار موردنیاز آب گرم مصرفی

4 تأمین اکسیژن موردنیاز دستگاه.

نکته بسیار مهم در انتخاب پکیج دیواری شرایط دودکش ساختمان میباشد که برای برطرف شدن مشکل دودکش، در ساختمان هایی که دودکش مناسب جهت راه اندازی دستگاه ها را ندارند، دستگاه ها در دو نوع دودکش دار و فن دار طراحی شده اند. علاوه بر اینکه به ازای هر کیلووات توان دستگاه یک مترمکعب فضا نیاز است، فضای اتاق محل نصب دستگاه نیز باید به محیط هوای آزاد بیرون از اتاق محل نصب دستگاه به وسیله یک دریچه دائماً باز ارتباط داشته باشد تا اکسیژن موردنیاز دستگاه از محیط بیرون از اتاق محل نصب دستگاه تأمین گردد و هم در صورت نشتی احتمالی، گاز در محیط اتاق جمع نشود.

مارک های مختلف پکیج ، بررسی برندهای پکیج:

امروزه باتوجه به کوچک تر شدن واحد های مسکونی تمایل به خرید پکیج های دیواری بیشتر شده است . هم اکنون بیش از پنجاه برند مختلف پکیج در ایران وجود دارد . از بین این برند ها می توان به مارک های بوتان ، ایساتیس ، رو بلو ، تاچی ، لورچ ، آریستون ، بوش ، فرولی ، ایمرگاس اشاره کرد .  که پکیج های آریستون ، تاچی ، فرولی و ایمر گاس پکیج های معروف ایتالیایی هستند .

پرفروش ترین مارک پکیج دیواری:

ازبین این برند ها ، بوتان و ایران رادیاتور پرفروش ترین برند می باشند و حتی جدید ترین مدل خود را برای متراژهای زیر دویست متر عرضه کرده اند .

تعمیر انواع برندهای پکیج دیواری در اصفهان در مرکز بهین سرویس :

پیش از آنکه به معرفی خدمات تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیرپکیج در اصفهان ، عیب یابی پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری بوتان اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور اصفهان ،  بپردازیم قصد داریم به یکی از سوال های مهمی که اکثر مشتریان در خصوص تعمیر پکیج دیواری در اصفهان می پرسند پاسخ دهیم. مشتریان اکثرا می پرسند که آیا تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان به صرفه تر است یا اینکه هر زمان پکیج دیواری دچار عیب یا مشکلی شد آن را تعویض کنیم؟ در جواب به این افراد باید بگوییم که به دلیل بالا بودن هزینه خرید پکیج دیواری نمی توان یک راهکار ثابت به همه افراد ارائه داد. از این رو مشاورین تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان در مرکز بهین سرویس قبل از اینکه برای تعمیرپکیج در اصفهان اقدام نمایند مشاوره و راهنمایی کامل را در اختیار مشتریان قرار می دهند. 

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان :

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

پیش از آنکه به معرفی خدمات تعمیر پکیج بوتان در اصفهان بپردازیم قصد داریم توضیحاتی کوتاه درمورد پکیج دیواری بوتان به شما عزیزان ارائه دهیم.

پکیج دیواری بوتان وسیله ای است که بعنوان جایگزین بسیارمناسبی برای سیستمهای موتورخانه گرمایشی منازل مورداستفاده قرارمی گیرد.پکیج دیواری بوتان ازاندازه وحجم بسیارکوچکی(به اندازه آبگرمکن دیواری)برخورداراست که این امرازمزایای بسیارمهم این وسیله می باشد.پکیج دیواری بوتان برای گرمایش رادیاتور و تامین روزانه آب گرم مصرفی منازل وآپارتمان بسیار مناسب است.

مواردی که باید جهت تعمیر پکیج بوتان در اصفهان  به بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری بوتان اصفهان به مراجعه کنید:

1.    زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج در اصفهان ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق، دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید.

2.    پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است.

3.    رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی– تابستانی روی حالت تابستانی است و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است. در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر پکیج بوتان در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج بوتان در اصفهان  در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور اصفهان

تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز گردید.  پیش از آنکه در باره تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور اصفهان توضیح دهیم ابتدا کمی درمورد پکیج دیواری ایران رادیاتور صحبت می کنیم : پکیج های گازی، دیواری و زمینی ایران رادیاتور به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش پاسخگوی خود، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید.

پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 اشاره نمود.

همچنین پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی ایران رادیاتور در انواع تک مبدل و دو مبدل تولید می شود و هر کدام بر اساس ظرفیت، نوع، راندمان سوخت مصرفی، فشار آب مورد نیاز و . . . دارای مدل های متنوعی می باشند. این تقسیم بندی برای سهولت بیشتر در امر انتخاب پکیج مناسب برای هر مصرف کننده می باشد. پکیج های مدل ECO - K - ES - E - M - L - LR  پکیج های دو مبدل هستند و سری مدل های BM جز مدل های تک مبدل ایران رادیاتور محسوب میشوند. همچنین لازم به دکر است در هر کدام از این دو مدل سری FF فن دار و سری CF بدون فن می باشد.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور اصفهان  در سایت بزنید.

تعمیر پکیج اخگر اصفهان :

تعمیر پکیج اخگر اصفهان

تعمیر پکیج اخگر اصفهان نیازمند داشتن تخصص و تجربه در این زمینه می‌باشد و به صرف مطالعه مطالب متعدد در اینترنت نمی‌توان اقدام به تعمیر پکیج دیواری منزل نمود. البته متاسفانه یا خوشبختانه در اینترنت مطالب زیادی را نمی‌توان در زمینه آموزش تعمیر پکیج اخگر پیدا کرد و به همین دلیل ما برای نشان دادن حسن نیت خود به شما و با این انگیزه که شاید اطلاعاتی که در این مطلب منتشر می‌شود روزی باعث رفع مشکل پکیج و گرم شدن کانون خانواده ای شود اقدام به ارائه این اطلاعات مینمائیم.

پیش از هر چیز باید بگوییم رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج دیواری اخگر اصفهان ، سرویس پکیج اخگر در اصفهان و تعمیر پکیج دیواری اخگر اصفهان از تعمیرکار پکیج در اصفهان کمک بخواهید.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر پکیج اخگر اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج اخگر اصفهان  در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری بوش در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری بوش در اصفهان کار نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج های دیواری بوش Bosch  را با هدف جلب رضایتمندی مشتریان گرامی در اسرع وقت انجام می دهد.جهت تعمیر پکیج بوش در اصفهان با مرکز بهین سرویس هماهنگ شده تا راهنمایی لازم جهت رفع عیب به شما شود و درصورت نیاز بهترین تعمیرکار پکیج دیواری بوش در اصفهان جهت برطرف نمودن عیب پکیج حضورتان اعزام گردد.

پکیج دیواری بوش سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف شناخته شده است  و طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که  هم‌ وطنان را ترغیب می‌کند در انتخاب خود پکیج دیواری بوش را یکی از اولین انتخاب‌های خود قرار دهند.

زمانی یک محصول مورد اعتماد مشتری قرار می گیرد که دارای خدمات پس از فروش از قبیل سرویس ، نصب و تعمیر پکیج دیواری باشد زیرا تجربه به ما ثابت کرده است که هر برندی با هر کیفیتی روزی به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز دارد و لازم است که از انها نگهداری لازم انجام شود.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر پکیج دیواری بوش در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری بوش در اصفهان  در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، برای انواع برندهای پکیج, به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج لورچ متفاوت از تعمیر پکیج دیواری لورچ است؛ اما یک بهترین تعمیرکار پکیج دیواری لورچ در اصفهان , بر تعمیر پکیج اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

امروزه یکی از لوازم خانگی‌های پر کاربرد پکیج لورچ می‌باشد که می‌تواند به صورت همزمان دو کار را با هم انجام دهد.
یکی از وظایف آن تامین آب گرم مصرفی محیط و دیگری این که گرمای فضای محیط را به کمک شوفاژ و … تامین می‌کند.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان در زمینه پکیج فرولی اصفهان در بهین سرویس صورت می پذیرد.

شاید بار ها برای شما پیش آمده باشد در ساعات خاصی از روز پکیج دیواری فرولی شما خراب شده باشد و احتیاج به تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل نیاز داشته باشید و مطمئن باشید که هیچ سرویس کاری در آن ساعت به منزل شما جهت عیب مراجعه نخواهد کرد…

از این مر حله به بعد روی ما می توانید حساب کنید.

کد های خطای پکیج فرولی Ferroli
کد A01 = عدم تشکیل شعله (گاز ورودی-الکترود جرقه زن-شیر گاز دستگاه را چک کنید)
کد A02 = علامت شعله وجود دارد اما مشعل خاموش است (الکترود حسگر شعله و برد کنترل را بررسی نمایید)
کد A03 = ترموستات اطمینان عمل کرده است(سنسور مدار گرمایش-پمپ سیرکولاسیون می تواند خراب باشد یا وجود هوا در مدار گرمایش)
کد F04 = خطای ترموستات دود در دستگاه بدون فن(پارامتر برد دستگاه تنظیم شود)
کد F05 = خرابی فن دستگاه برای تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید
کد A06 = الکترود جرقه زن کار میکند ولی شعله تشکیل نمی شود(پایین بودن فشار گاز یا تنظیم نبودن شیر گاز)
کد A09 = خرابی شیر گازبرای تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای پکیج فرولی Ferroli ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان امری تخصصی است و باید آن را به دست بهترین تعمیرکار پکیج دیواری گلدیران در اصفهان بسپارید. اما اگر دانش فنی دارید و به تعمیر پکیج گلدیران مسلط هستید میتوانید با مراجعه به دفترچه راهنمای آن تعمیر را به خوبی انجام دهید. در این مقاله به بررسی ایرادات متداول در این برند قدیمی و نام آشنای ایرانی خواهیم پرداخت.

کد خطای پکیج گلدایران مدل پرستیژ:

خطای E1:

در این حالت به علت شکستگی یون تشخیص جرقه در دستگاه شعله پکیج تشخیص داده نمی شود و با خاموش شدن پکیج مواجه شده و چه بسا یکی از دلایل گرم نشدن آب در پکیج گلدیران نیز همین مشکل باشد.

رفع ارور e1:

 • بررسی وجود یا عدم وجود گاز در دستگاه
 • بررسی قطعه جرقه زن و تعویض آن در صورت خرابی
 • تعویض یون تشخص جرقه در پکیج
 • بررسی مسیر دودکش در پکیج

  خطای E2:

  این کد به معنی بالا بودن دمای مبدل است.

  رفع خطای e2:

  در تمامی پکیج ها علت اصلی بالا رفتن بیش از حد حرارت در دستگاه جذب رسوبات توسط مبدل است. بنابراین اولین اقدام رسوب زدایی پکیج است.

  البته پس از آن نصب سختی گیر پکیج می تواند تا حد زیادی برای پیشگیری از بروز دوباره این مشکل کمک کننده باشد. جهت تهیه سختی گیر پکیج بر روی لینک خرید فیلتر رسوب گیر از دیجی کالا بزنید.

  در ادامه ممکن است خرابی سنسور حرارتی یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل باشد که با تعویض آن مشکل رفع خواهد شد.

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج پلار در اصفهان :

تعمیر پکیج پلار در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری پلار در اصفهان یکی از خدماتی است که بهین سرویس به شهروندان اصفهانی ارایٔه می دهند. با توجه به کارکرد پکیج ها و نقش آن در گرمایش خانه و آب مصرفی، خرابی و بروز ایراد در آن می تواند باعث اختلال در عملکرد پکیج شما شود. در چنین مواقعی تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس گرفته تا بهترین تعمیرکار پکیج دیواری پلار در اصفهان مشکل شما را حل کنند.

دلایل متمایز بودن ما در تعمیر پکیج دیواری پلار در اصفهان :

 • دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه تعمیر پکیج پلار
 • بهترین تعمیرکار پکیج دیواری پلار در اصفهان در عیب یابی آن حرفه ای بودن
 • سابقه زیاد در زمینه تعمیر انواع پکیج های دیواری پلار
 • وقت شناس بودن تعمیرکاران پکیج دیواری و تنظیم کردن ساعت کاری خود با مشتریان
 • سرویس دهی در تمامی مناطق تهران
 • هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج دیواری پلار
 • در صورت نیاز استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتی

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه بهترین تعمیرکار پکیج دیواری پلار در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری پلار در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج شما, حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که در تعمیر پکیج ایساتیس , باید این قطعات بررسی شوند.

البته متناسب با تبحر تعمیرکار پکیج ایساتیس , خرابی پکیج شما ممکن است به راحتی توسط او تشخیص داده شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیر پکیج ایساتیس خود طی کنید.

تعمیر پکیج ایساتیس برای انواع برندهای پکیج, به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج ایساتیس متفاوت از تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان است؛ اما بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان, بر تعمیر پکیج اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

کلیه تعمیرکاران مرکز مجازبهین سرویس جهت تعمیر پکیج ایساتیس از دانش روز دنیا جهت عیب یابی پکیج های مختلف  برخوردار هستند و با عیب یابی دقیق تمام ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند. همچنین اگر قطعه‌ای دچار مشکل شده باشد قطعه مورد نظر را با نمونه اورجینال تعویض می‌کنند.

ارورهای پکیج ایساتیس :

 • E0:

این ارور جهت نمایش بروز مشکل در ورودی آب به پکیج است.
برای برطرف کردن آن ابتدا شیر آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که باز است و در ادامه اگر مشکل برطرف نشد بررسی کنید که به وسیله رسوبات مسدود نشده باشد.
و یا می‌تواند علت بروز این ارور خرابی سنسور ورودی آب باشد که باید آن سنسور را تعویض کنید.

 • E1:

این ارور مختص فشار آب است در صورت کم بودن فشار آب این ارور نمایش داده می‌شود.
در زمانی که با این ارور مواجه شدید می‌توانید یک شیر آب کوچک که زیر پکیج قرار دارد را باز کنید و پس از اینکه فشار آب تنظیم شد آن را مجددا ببندید و تعمیر پکیج ایساتیس را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

 • E2:

این کد خطا جهت نمایش تشکیل نشدن شعله می‌باشد.
پس از مشاهده این کد خطا برای تعمیر پکیج ایساتیس ابتدا می‌توانید گاز ورودی پکیج را بررسی کنید و در مرحله بعد دکمه ریستارت پکیج را فشار دهید بعد از اینکه این کار را انجام دادید اگر پکیج به درستی کار نکرد می‌توانید از مرکز تخصصی بهین سرویس کمک بگیرید.

 • E3:

این ارور برای نمایش خرابی سنسور ان تی سی گرمایشی می‌باشد.
در صورت مشاهده این ارور در صفحه نمایش تنها راه حل تعمیر پکیج ایساتیس این است که آن را تعویض کنید.

 • E4:

این کد ارور جهت نمایش خرابی سنسور ان تی سی آب گرم مصرفی می‌باشد که باید تعویض شود.

 • E5:

در صورتی که با این کد خطا مواجه شدید باید بدانید که دستگاه روی حالت تابستانه است و آب را به درستی گرم نمی‌کند.

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر پکیج آریستون در اصفهان :

تعمیر پکیج آریستون در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری آریستون در اصفهان با مرکز بهین سرویس  کلیه خدمات ، سرویس پکیج آریستون در اصفهان ، اسید شویی پکیج آریستون در اصفهان و رفع آبدهی پکیج آریستون در اصفهان در تمام طول هفته به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات در اصفهان می باشد.

تعمیرکار برای رفع مشکلات پکیج آریستون حتما بایستی دانش لازم را در مورد این پکیج دیواری داشته باشد. چرا که ساخته کشور ایتالیاست و تنظیمات پیچیده‌ای دارد. تعمیر پکیج دیواری آریستون در اصفهان می‌تواند شامل خدماتی از جمله هواگیری پکیج آریستون ، رفع کدهای خطا پکیج اریستون، برطرف کردن علت روشن نشدن پکیج اریستون، تعمیر برد پکیج آریستون و… باشد. به‌همین دلیل بهین سرویس ،  بهترین تعمیرکار پکیج دیواری آریستون در اصفهان، را برای رفع مشکلات پکیج آریستون و عیب یابی پکیج آریستون در خدمت شما قرار می‌دهد. در صورت نیاز به تعمیر پکیج آریستون در اصفهان در محل با خیال راحت روی بهین سرویس حساب کنید.

ساختار پکیج دیواری آریستون :

بگذارید شما را بیشتر با پکیج آریستون آشنا کنیم ، پکیج شوفاژ دیواری آریستون ساختار پیچیده ای دارد و یکی از بهترین محصولات گرمایشی اروپا به شمار می آید .

به همین دلایل پکیج دیواری آریستون نیازمند بهترین تعمیرکار پکیج دیواری آریستون در اصفهان می باشد . که همینجا خبر خوش را بدهیم که ما به عنوان بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری آریستون در اصفهان را برای تعمیر پکیج آریستون به محل شما اعزام می کند .

این پکیج به دلیل قیمت بالایی که نسبت به محصولات مشابه در کشور دارد متشکل از قطعاتی می باشد که در پکیج دیگری نخواهید دید و اگر تعمیرکار مرتکب اشتباهی شود و یا اختلالی پیش آورد، در تعویض قطعه شما متحمل هزینه زیادی خواهید شد.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه بهترین تعمیرکار پکیج دیواری آریستون در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری آریستون در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری دونار در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری دونار در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری دونار در اصفهان نیازمند تخصص و تجربه بسیار بالایی می باشد و ما با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه عیب یابی یا تعمیر پکیج و سرویس پکیح در اصفهان می توانیم بهترین انتخاب برای شما باشیم.

تاریخچه لوازم خانگی پکیج دیواری دونار :

مدیران این شرکت پس از کسب ربع قرن تجربه در زمينه توليد انواع لوازم خانگی، در سال ۱۳۷۵ اقدام به ثبت شرکت پکیج شوفاژ دیواری دونارخزر با نام تجاری پکیج شوفاژ دیواری دونار نمودند که علاوه بر تولیدات سنتی لوازم خانگی با بهره گيری از آخرين دستاوردهای تکنولوژی روز و استفاده از تجارب متخصصين داخلی و خارجی و نصب ماشين آلات و تجهيزات مدرن تاکنون در جهت بهينه سازی مصرف انرژی و حفظ محيط زيست اقدامات موثری انجام داده اند.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه بهترین تعمیرکار پکیج دیواری دونار در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری دونار در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج دیواری ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج شما, حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که در پکیج دیواری, باید این قطعات بررسی شوند.

البته متناسب با تبحر بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان , خرابی پکیج دیواری شما ممکن است به راحتی توسط او تشخیص داده شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیرپکیج دیواری خود طی کنید.

پکیج دیواری ایمرگاس سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف شناخته شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که هم‌ وطنان را ترغیب می‌کند در انتخاب خود پکیج دیواری ایمرگاس را یکی از اولین انتخاب‌های خود قرار دهند.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان :

تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان ، در مرکز بهین سرویس با کادر مجرب و تعمیرکاران حرفه‌ای خود برای نصب، سرویس ، عیب یابی پکیج دیواری و تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان در خدمت همشریان عزیز می‌باشد، اگر با مشکلاتی مانند روشن نشدن، جرقه نزدن، خاموش شدن، شعله‌ی زیاد، گرم نشدن آب و نمایش کد ارور مواجه هستید، می‌توانید از خدمات در محل و فوری ما برخوردار شوید. اگر پکیج تعمیر شده در این مدت دچار مشکل شود، تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان بدون هزینه مجددا انجام خواهد شد. منصفانه بودن هزینه‌ی تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان از اصول ما می‌باشد و سعی می‌کنیم با تعمیر قطعه‌ی معیوب به جای تعویض هزینه‌ها را کاهش دهیم.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه بهترین تعمیرکار پکیج دیواری تاچی در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان در سایت بزنید.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی پکیج دیواری شما را تعمیر میکنند: 

بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری لورچ در محل ، تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، تعمیر پکیج در بهارستان اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری گلدیران در اصفهان ، تعمیر پکیج گلدیران در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان  ،  بهترین تعمیرکار پکیج دیواری پلار در اصفهان ، تعمیر پکیج پلار در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری پلار در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان ، تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری آریستون در اصفهان ، تعمیر پکیج آریستون در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری آریستون در اصفهان  ، بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان  ، بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در بهارستان  ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری تاچی در اصفهان ، تعمیر پکیج تاچی در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری تاچی در اصفهان  ، تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیر پکیج در اصفهان ، عیب یابی پکیج دیواری در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری در اصفهان ، بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان در محل .

 

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری یکی از خدمات پردرخواست در فصل زمستان است. نصب پکیج دیواری یک کار کاملا تخصصی است. بالا رفتن استانداردهای ساختمان‌سازی و نیاز به مستقل شدن سیستم گرمایشی خانه‌ها باعث افزایش در خواست برای نصب پکیج شده است. نصب پکیج دیواری یک مهارت تخصصی است که باید دقیق و درست انجام شود تا بعد از نصب پکیج دیواری مشکلی پیش نیاید. این روزها افراد به دنبال آموزش تصویری نصب پکیج دیواری و یا نقشه نصب پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها هستند.اجزای پکیج دیواری که درون جعبه دستگاه قرار دارند شامل : دستگاه، نایلون دفترچه راهنما – شابلون نصب – دسته شیر پرکن، پلاک سرویس، قلاب آویز، کارت گارانتی، پیچ ها و روپلاک، حلقه های دودکش برای پکیج فن دار
اتصالات مورد نیاز برای نصب پکیج شامل : صافی آب و گاز مناسب و با کیفیت، کلیه اتصالات مانند شیلنگ ها، شیر فلکه و واشرها، محافظ برق، سختی گیر، صافی ها که جهت نصب توسط نصاب به کار میرود که همگی باید از نوع با کیفیت و استاندارد باشند.طریقه نصب پکیج دیواری به این صورت است که :
نصاب قبل از نصب دستگاه شیر مشکی رنگ روی شیر هواگیری را باز میکند تا مسیر خروج هوا باز شود، عدم رعایت این مهم باعث عدم تخلیه هوای داخل سیستم شده و وجود هوا منجر به آسیب رسیدن به پمپ دستگاه می شود. شابلون نصب بیرون آورده میشود و در جای مناسب خود یعنی 40 سانتی متر زیر سوراخ دودکش دیوار نصب می گردد در مرحله بعد با مداد محل هایی که باید سوراخ شود علامت گذاری میشود، حالا شابلون را از روی دیوار جدا میشوند و توسط مته دیوار سوراخ میشود و پیچ ها، روپلاک، قلاب یا بست آویز روی دیوار و پلاک سرویس نصب میشوند و در انتها دستگاه در محل نصب خود روی بست آویز قرار میگیرد و باید محکم روی بست قرار گرفته باشد. بعد از نصب دستگاه شلنگ ها و شیرفلکه مورد نیاز نصب میشوند تا دستگاه اماده آبگیری شود. در اخر ارتباط دودکش به دستگاه وصل می شود.

نکاتی که باید قبل از نصب پکیج به آن‌ها توجه شود

 1. قبل از خرید پکیج باید پکیجی متناسب با متراژ خانه خود خریداری کنید.
 2. پکیج را در مکان‌های مرطوب مانند حمام و یا دستشویی نصب نکنید.
 3. اگر دیوار پشت پکیج شما به حرارت حساس است بهتر است قبل از نصب از عایق حرارتی استفاده کنید.
 4. فاصله استاندارد از لبه پکیج تا دیوارهای کناری 15 سانتی‌متر است. حتما این فاصله را رعایت کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید. 
 5. محل نصب پکیج باید تهویه هوایی خوبی داشته باشد و جریان هوا به‌ خوبی در آن وجود داشته باشد. وجود محفظه تهویه هوا هم باعث بهتر کار کردن دستگاه میشود و هم باعث افزایش ایمنی ساکنین       

 

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج چه زمانی باید انجام شود؟ 

به طور کلی بهتر است که هر چند ماه یک بار خودتان پکیج را مورد بازبینی چشمی قرار دهید تا در صورت بروز مشکل در قطعات دستگاه، سریعا متوجه شوید و آن را رفع کنید. اگر مدت زمان زیادی می‌گذرد که از دستگاه استفاده می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که با کمک یک متخصص، پکیج را به صورت کامل سرویس و به ویژه رسوب‌زدایی کنید.

رسوب زدایی پکیج دیواری کی باید انجام شود ؟

رسوب موجود در لوله‌ها باعث تنگ شدن مسیر آب می‌شود و در نتیجه آب با فشار و سرعت کمتری در لوله‌ها جریان پیدا می‌کند. به همین دلیل، تا زمانی که آب به محل مصرف برسد، سرد می‌شود. رسوب موجود در مخازن حرارتی نیز باعث ضخیم شدن دیواره‌های منبع می‌شود و باید انرژی و گرمای بیشتری مصرف شود تا آب گرم شود.
همین امر هم می‌تواند منجر به سوراخ شدن مخزن آب شود. پس قبل از این که با این مشکلات مواجه شوید، بهتر است خودتان پیشگیری آغاز کنید و رسوب‌زدایی را انجام دهید.

چگونه از تشکیل رسوب در پکیج جلوگیری کنیم؟

همان‌طور که پیش از این گفتیم، سختی آب و وجود املاح معدنی در آن باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها و مخزن می‌شود. با استفاده از یک دستگاه تصفیه می‌توانیم تا حد زیادی از بروز این رسوبات جلوگیری کنیم. هنگام راه‌اندازی پکیج، فیلترهای تصفیه را بر سر راه آب سرد ورودی نصب می‌کنیم تا املاح موجود درآب، وارد دستگاه نشود.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین سرویس پکیج در اصفهان در مرکز بهین سرویس جهت  سرویس پکیج اصفهان  به شما ارائه میدهند:

سرویس کار پکیج در اصفهان ، سرویس پکیج بوش در اصفهان ، سرویس پکیج وایلانت در اصفهان ، خدمات سرویس پکیج در اصفهان ، سرویس پکیج اصفهان ، سرویس پکیج بوتان اصفهان ، سرویس کار پکیج بوتان در اصفهان ، 

 

 

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های کولر گازی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر کولر گازی شما می باشند.

بهین سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی تعمیرات

بهین سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی درج شده در فاکتور بر عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های بهین سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه مناسب

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.