مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

کولر گازی دستگاهی است که با تبدیل گاز به مایع سپس مایع به گاز تولید سرما میکند. نسل جدید کولر گازی یا همان اسپیلت کولرهای اینورتر می باشد که به آن کولر گازی کم مصرف می گویند. استفاده مکرر از کولر گازی (اسپیلت ) مشکلاتی را در سیکل سرمایشی و گرمایشی آن به وجود می آورد  که نیاز به تعمیر کولر گازی پیدا می کنید.کولر گازی یا اسپیلت، مدت هاست که در منازل جای کولرهای آبی قدیمی را گرفته است و همچنان تقاضا برای این نوع اسپیلت رو به افزایش است. هرچقد که تقاضا برای یک محصول افزایش می یابد به همان میزان نیز تعمیرات اسپیلت در اصفهان مهم می شود. کولر گازی سیستم هایی هوشمند و حساسی هستند که نقش مهمی را در خانه ها به خصوص در فصول گرم سال ایفا می کنند. با توجه به اهمیت اسپیلت در منازل ، بحث تعمیر کولر گازی در اصفهان نیز مهم می شود.امروزه تقریبا در همه ی خانه ها کولر گازی (اسپیلت ) وجود دارد و مردم نسبت به تهیه اسپیلت اهمیت ویژه ای قائلند اما فقط تعدادی اندکی از این افراد به تعمیرات اسپیلت در اصفهان اهمیت می دهند. هر وسیله ی مکانیکی ای و هر دستگاه و سیستمی ممکن است طی گذشت زمان دچار ایرادات و خرابی هایی گردد.اسپیلت نیز ممکن است پس از سال ها خراب شوند. جدای از خرابی کولر گازی (اسپیلت )، بحث سرویس کردن دوره ای این وسایل مطرح می شود که این عمل باعث افزایش طول عمر کولر گازی (اسپیلت ) می شود.در این مقاله تعمیر کولر گازی در اصفهان را به طور کامل بررسی می کنیم. هدف از تعمیرات اسپیلت در اصفهان ، این است که به طور ناگهانی خراب نشود و شما را به دغدغه و دردسر نیندازد.  بهین سرویس کلیه خدمات و تعمیر کولر گازی در اصفهان با هر برند و مدلی که باشند را انجام می دهد.

موارد تعمیر کولر گازی در اصفهان:

•    خازن ها اتصال کوتاه کرده اند .
•    موتور پروانه (فن ) معیوب است -سیم کشی غلط است-موتور اصلی خراب است
•    سیم های اتصالی که به  بدنه متصل شده اند لخت شده و به بدنه اتصال کرده است
•    کنتاکتهای جریان برق الکتریکی از قبیل کلید- ترموستات- و… به بدنه اتصال یافته اند.
•    برق از سیم پیچ های کمپرسور به بدنه اتصال می کند
•    کندانسورکثیف و یا در معرض آفتاب است.
•    دستگاه احتیاج به شارژ گاز دارد
•    کمپرسور از فشار افتاده است

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای کولر گازی شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی کولر گازی شما، در کمتر از ۲۴ ساعت کولر گازی شما را سالم تحویلتان خواهند داد.تعمیر کولر گازی در اصفهان که برای سرمایش و گرمایش مکان های کوچک و مغازه های استیجاری کاربرد دارد تخصص ماست.  تعمیرات کولر گازی در اصفهان (قابل حمل) که اغلب دارای ظرفیت های پایین هستند توسط تعمیرکار کولر گازی در اصفهان انجام می شود. این کولر گازی دارای هیتر برقی بوده و به دلیل قابل حمل بودن آن کمپرسور و دیگر قطعات آن نظیرکندانسور و اواپراتور و فن همگی درون کولر گازی جا سازی شده اند و تنها یک لوله برای انتقال گرما به بیرون وجود دارد. لازم به ذکر است که تعمیر کولر گازی در اصفهان با نوع ایستاده متفاوت است. کولر گازی (اسپیلت ) ایستاده دارای یونیت خارجی ( کندانسور بیرونی) است و ظرفیت های بالا همچون ۴۰ هزار btu   یا ۶۰  هزار btu   فضاهای بزرگ را خنک یا گرم می کنند.

تعمیرات کولرگازی اجنرال اصفهان :

کولر گازی اجنرال یکی از برندهای خوب و نسبت به سایر رقبا از نظر هزینه به صرفه تر است.
کولر‌های گازی اوجنرال زیر نظر شرکت فوجیتسو در کشور ژاپن ساخته می‌شوند که در سال 1371 وارد بازار ایران شده است و توانسته سهم عظیمی‌از بازار ایران را نصیب خود کند. در همین راستا بهین سرویس به اقدام به ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات کولرگازی اجنرال اصفهان کرده است . چنانچه احساس کردید مشکلی در کولرگازی اجنرال شما به وجود آمده سریعا با مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان مستقر در مرکز بهین سرویس تماس حاصل نموده و یا برای ارتباط مستقیم جهت تعمیرات کولرگازی اجنرال اصفهان  با شماره 09130332578 تماس بگیرید.

 

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ،

تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان .

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی در اصفهان توسط مشاورین نصب کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس  انجام میگردد . مدیریت بهین سرویس مجموعه شرایطی را مهیا کرده است تا علاقمندان به خرید بتوانند ابتدا از راهنمایی تکنسینهای مجموعه استفاده نمایند . واضح است از این طریق میتوانید انتخابی دقیق و هوشمندانه داشته باشید . امید است بتوانیم با مشاوره خرید و نصب کولر گازی در اصفهان  گامی در جهت کسب رضایت هرچه بیشترتان برداریم .اسپیلت  کولری است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می ‌کند (گرما را می ‌گیرد). اسپیلت  را ویلیس کریر در سال ۱۹۰۲ میلادی اختراع کرد. اجزای تشکیل دهنده اسپیلت عبارت است از : بخش مکانیکی شامل : کمپرسور ، کندانسور کولر ، اواپراتور ، ماده مبرد ، لوله مویی . بخش الکتریکی اسپلیت شامل : تابلوبرق ، خازن ، سنسور دما ، فیوز حرارتی اتوماتیک ، برد الکترونیکی و الکترو موتور فن به همراه پروانه .مطمئنا در مورد نصب کولر گازی در اصفهان  و اقدامات جانبی نصب کولر گازی در اصفهان سوالاتی دارید. به طور کلی نصب کولر گازی در اصفهان و تجهیزات مرتبط با آن هزینه چندان بالایی ندارد. پس از این که مشاورین نصب کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس به آدرس شما اعزام شد، امکانات و محدودیت های موجود را بررسی می کند. سپس هزینه نصب را به صورت تقریبی برآورد کرده و به شما اعلام می کند.  آنچه اهمیت دارد این است که با پرداخت هزینه نصب کولر گازی در اصفهان ، شما به صورت بالقوه هزینه تعمیرات دستگاه را از لیست مخارج خود حذف خواهید کرد. چون مراحل نصب کولر گازی در اصفهان درست انجام می شود و کولر شما به درستی کار خواهد کرد.

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی یکی از آن جهت مهم است که بتواند تا مدتها بدون هیچگونه مشکلی به کار خود ادامه دهد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری های جدیدی همچون اینورتر در سرویس کولر گازی، این سیستم ها به یکی از سیستم های کاربردی و پرهزینه تبدیل شده اند که عدم توجه به تعمیر و سرویس کولر گازی  آن می تواند شما را با هزینه های جدیدی روبرو کند.در واقع کیفیت، عملکرد درست و افزایش بهره وری با سرویس کولر گازی مختلف ارتباط تنگاتنگی دارد و بایستی آن را در اولویت قرار دهید. مشاورین سرویس کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس کلیه امور مربوط به کولر گازی از جمله تعمیرات اسپیلت در اصفهان  ، نصب کولر گازی در اصفهان و سرویس کولر گازی در اصفهان را پشتیبانی می کند.سرویس کولر گازی در اصفهان یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی بهین سرویس می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس اسپیلت در اصفهان به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد.نیروهای سرویس کاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولر گازی را زیر نظر سرویس کاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در استان اصفهان می باشند.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین سرویس کولر گازی در اصفهان  در مرکز بهین سرویس جهت سرویس کولر گازی در اصفهان شما ارائه میدهند:

سرویس کولر گازی اصفهان ، سرویس کولر گازی ال جی در اصفهان ، سرویس کولر گازی اصفهان ، سرویس کار کولر گازی اصفهان ، تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های کولر گازی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر کولر گازی شما می باشند.

بهین سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی تعمیرات

بهین سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های بهین سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه مناسب

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.