تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان کلیه تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان و حومه را با کادری از متخصصین مجرب در محل انجام می دهد یخچال فریزر های سامسونگ در مدل های یخچال فریزر دو قلو و مدل کمبی یا همان فریزر پایین یخچال بالا و بلعکس و مدلهای ساید و فرنچ در بازار وجود دارد. مواردی که پرسنل مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان جهت تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان سالهای اخیر عمدتا با آن مواجه بوده اند اشکال در برد یخچال ،خرابی کمپرسور یخچال ، نشتی گاز و نیاز به شارژ گاز یخچال ، خرابی یکی از فنها و اشکال در سیستم دیفراست بوده است که در قسمت های زیر توضیحات بیشتری در خصوص هر عیب داده خواهد شد. یخچال های تک سامسونگ در مدل های قدیمی عمدتا با کمپرسور معمولی(نه اینورتر) و گاز آنها هم R134 و در مدل های جدید با کمپرسور اینورتر و گاز R600 می باشد در قسمت زیر در خصوص برخی عیوب و نحوه تشخیص و برطرف کردن آنها توضیحاتی داده شده است.
کد های خطای یخچال سامسونگ
کد E1 = اشکال در سنسور دمای قسمت فریزر از لحاظ اهمی سنسور را تست کنید 
کد E2 = خرابی سنسور دمای قسمت یخچال 
کد E4 = خرابی سنسور دیفراست روی اواپراتور داخل فریزر
کد E5 = خرابی سنسور دیفراست روی اواپراتور داخل یخچال
کد E6 = اشکال در سنسور محیطی یخچال
کد E7 = خرابی سنسور کشوی مجرا داخل یخچال
کد E13 = خرابی سنسور اندازه گیری رطوبت در برخی مدل ها
کد E21 = خرابی فن اواپراتور فریزر
کد E22 = خرابی فن اواپراتور یخچال
کد E23 = خرابی فن خنک کننده کندانسور
کد E24 = اشکال در سیستم برفک زدایی قسمت فریزر
کد E25 = اشکال در سیستم برفک زدایی قسمت یخچال
کد های خطای یخچال اینورتر سامسونگ
 

‌یخچال سامسونگ

شرکت سامسونگ یخچال‌های خود را در انواع مختلفی مانند یخچال تکی سامسونگ، یخچال فریزر، یخچال سایدبای‌ساید، یخچال دوقلو، یخچال درتودر و ... ارائه می‌کند. کیفیت و کارایی بالای محصولات سامسونگ از جمله یخچال همواره زبانزد خاص و عام بوده و این موضوع تا جایی پیش رفته است که بسیاری از افراد مدل‌های مختلف یخچال را با نام سامسونگ می‌شناسند.

آگاهی از روش‌های نگهداری ‌یخچال سامسونگ و استفاده‌ی درست از آن می‌تواند در کیفیت و کارایی محصول در محیط‌های مختلف تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

زمانی که قصد داریم از یک وسیله‌ی الکتریکی که نقش مهمی نیز در خانه ایفا می‌کند استفاده کنیم، حتما باید تمامی اصول ایمنی را رعایت کنیم تا کوچک‌ترین مشکلی برای کارکرد درست ‌یخچال سامسونگ پیش نیاید.

تعمیر ‌یخچال سامسونگ در اصفهان

اگر در شهر اصفهان یا شهرهای هم‌جوار از یخچال سامسونگ استفاده می‌کنید، در صورت خرابی می‌توانید به‌راحتی با مراجعه به تعمیرات سامسونگ در اصفهان به‌راحتی تمامی مشکلات خود را برطرف کنید. این تعمیرات شامل نشت‌ یابی یخچال و شارژ گاز تعویض کمپرسور رفع صدای ناهنجار از یخچال تعمیرات برد یخچال رفع عیب جمع شدن آب زیر کشوی میوه‌ها و موارد دیگر می‌باشد.

در صورت نیاز، حتما از تعمیر کار یخچال سامسونگ در اصفهان

مشکلاتی که برای انواع ‌یخچال سامسونگ به وجود می‌آید ممکن است بر اثر سهل ‌انگاری خود کاربران در هنگام نصب و یا استفاده نامناسب از دستگاه به وجود بیاید. ما در تعمیر ‌یخچال سامسونگ در اصفهان، سعی می‌کنیم ابتدا با عیب‌یابی محصول، نقص و مشکل به وجود آمده را شناسایی کرده و سپس قسمت‌هایی که از طریق این نقص دچار مشکلات شدند را بررسی می‌کنیم. پس‌ از این کار متخصصان ما  در زمینه‌ی تعمیر و رفع عیب ‌یخچال سامسونگ نسبت به رفع مشکلات به وجود آمده اقدام می‌کنند.

در صورتی‌ که مشکل از طریق تعمیرات حل شود این کار انجام می‌شود و در غیر این صورت نیز قطعات اصلی شرکت سامسونگ جایگزین قطعه‌ی معیوب می‌شوند. استفاده از قطعات فرعی و نامرغوب در هنگامی‌که قطعه‌ای از یخچال دچار مشکل شده و قابلیت تعمیر ندارد می‌تواند در درازمدت باعث کاهش کارایی و طول عمر مفید دستگاه شود. از جمله مواردی که باید در هنگام مشاهده حتما با مشاوران و متخصصان فنی ما تماس بگیرید می‌توان به شنیده شدن بو و صدای غیرعادی در یخچال، مشاهده‌ی آب و یا گردوغبار در یخچال و ... اشاره کرد. جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان شما می‌توانید با  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان هماهنگ شده تا راهنمایی لازم جهت رفع عیب شما شود.


تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان
صفحه نمایش یخچال سامسونگ خاموش است
اشکال این عیب مربوط به برق ورودی یخچال یا برد یخچال می باشد. از وجود برق ورودی یخچال اطمینان حاصل نمایید در صورت وجود برق احتمال زیاد اشکال مربوط به قسمت پاور برد یخچال می باشد. جهت تعمیر برد یخچال سامسونگ در اصفهان شما می توانید با  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان  هماهنگ شوید تا متخصص تعمیرات برد عیب را دقیقا بررسی نموده و برطرف سازد.
موتور یخچال سامسونگ کار می کند ولی داخل یخچال گرم است یا سرمایش کم است 
عیب گرم بودن داخل یخچال میتواند مربوط به اشکال در سیستم دیفراست یخچال یا کار نکردن فن داخل و یا به دلیل کمبود گاز یخچال باشد کاور روی اواپراتور داخل را باز کرده و وضعیت انرا مشاهده فرمایید اگر رادیات زیر کاور پر از یخ بود اشکال مربوط به سیستم دیفراست یخچال سامسونگ می باشد توسط یک اهمتر اهم المنت و ترموفیوز و سنسور دیفراست را بررسی نمایید. کار کردن فن داخل را با فشردن شاسی مربوط به درب یخچال یا در مدلهای مگنت دار با قرار دادن یک آهنربا روی مگنت در بررسی نمایید در صورتی که رادیات از سرمای کافی برخوردار نبود اشکال می تواند از گاز یخچال باشد جهت راهنمایی با مرکز تعمیر سامسونگ در اصفهان هماهنگ شوید تا در صورت نیاز متخصص تعمیرات یخچال سامسونگ در محل حاضر گردد و عیب یخچال را برطرف نمایند
گاهی مواقع صدای ناهنجاری از یخچال شنیده می شود
به احتمال زیاد این صدا مربوط به کارکردن یکی از فن های کندانسور پشت یخچال یا اواپراتور داخل یخچال می باشد فن خنک کننده کندانسور که در پشت یخچال قرار گرفته و وظیفه خنک کردن گاز و کمپرسور را بر عهده دارد با روشن شدن موتور شروع به کار میکند و با خاموش شدن موتور متوقف میشود. فن اواپراتور یخچال هنگامی که در یخچال بسته است کار میکند و با باز کردن در متوقف میشود چک نمایید کدام یکی از این دو فن اشکال دارد جهت سرویس و برطرف نمودن این عیب شما می توانید با تعمیرگاه یخچال سامسونگ در اصفهان و  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان هماهنگ شوید.
مواد غذایی داخل یخچال بسیار سرد می شود 
این عیب در یخچال های سامسونگ قدیمی مربوط به خرابی ترموستات یا دپمر ورود هوا از فریزر به یخچال(در مدل های یخچال فریزر با هم) و در مدل های جدید مربوط به سنسور دمای داخل یا برد یخچال یا دمپرهوا می باشد 
عیوب مربوط به فریزر سامسونگ تقریبا مشابه یخچال بوده است عمدتا کمبود گاز بدلیل نشتی گاز یا خرابی کمپرسور و اشکال در سیستم دیفراست فریزر و خرابی فن یکی از مواردی هست که مشتریان ما در سال های گذشته با آن روبرو شده اند و تعمیرکار مرکز نوین سرویس جهت تعمیر فریزر سامسونگ در اصفهان یا یکی از شهر های حومه در محل حاضر شده و عیب را برطرف نموده است دمای مناسب جهت نگهداری مواد غذایی در فریزر سامسونگ حدود منفی 18 الی منفی 20 درجه سانتیگراد می باشد چنانچه نیاز به تعمیر برد فریزر سامسونگ و تعمیر کار یخچال سامسونگ در اصفهان داشتید می توانید با متخصصین این مرکز هماهنگ شوید.
 
 

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات سامسونگ در اصفهان ، تعمیر کار یخچال سامسونگ در اصفهان، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان .

 

نظرات کاربران