تعمیرات یخچال ال جی اصفهان

تعمیرات یخچال ال جی اصفهان

تعمیرات یخچال ال جی  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می باشد ، در نظر داشته باشید که کلیه خدمات تعمیرات یخچال ال جی اصفهان با استفاده از قطعات فابریک در محل انجام میگردد.

یخچال ها شامل قطعاتی هستند که ممکن است هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس و تعمیر دوره ای داشته باشند. امروزه یخچال ال جی به عنوان یکی از برندهای محبوب در میان مردم است ؛ یکی از مهم ترین دغدغه های مصرف کنندگان این برند پیدا کردن تعمیرکار یخچال ال جی اصفهان است.

در بیشتر موارد افراد با مراجعه به تعمیرگاه های غیر مجاز دچار ضررهای غیر قابل جبران می­شوند بنابراین تعمیر این دستگاه باید توسط تعمیرکار یخچال ال جی صورت گیرد ؛ زیرا تکنسین های تعمیرگاه های مجاز پس از گذراندن دوره های طولانی و آشنایی با قطعات و تکنولوژی های به کار رفته در یخچال های ال جی مشغول به کار میشوند.

در حال حاضربهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان معتبرترین تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال ال جی در اصفهان است ، این مجموعه بیش از نیم قرن است که توانسته است خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی را به مشتریان خود ارائه دهد.  خدمات این مجموعه شامل عیب یابی  و رفع عیب تمام قطعات و تعمیر یخچال ال جی در محل اصفهان است. در ادامه همراه ما باشید تا ضمن آشنایی بیشتر با ویژگی های بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، مشکلات متداول یخچال الجی را نیز برایتان شرح دهیم.

تعمیرات یخچال ال جی در اصفهان :

تعمیرات یخچال ال جی در محل تخصص میخواهد و این امر تنها در مرکز مجاز محقق میشود ، در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیرات یخچال ال جی در محل دارای مزایای زیر میباشد:

بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان ، امکاني را براي کاربران فراهم کرده که براي ترميم اين محصول حياتي و پر کاربرد، ناچار به مراجعه حضوري به تعميرگاه نباشند. در واقع با توجه به ابعاد و وزن يخچال، انتقال آن به مرکز تعميرات امري محال به نظر رسيده و مشکلات بسياري را به دنبال دارد.  مراجعه تيم تعميراتي بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به منزل کاربران، محصول مورد نظر به دقت بررسي شده و هرگونه اقدامي که براي تعمير آن لازم باشد، در منزل انجام مي شود.

بايد به اين نکته اشاره کنيم که تعميرکاران اعزامي، از بين زبده ترين تکنسين هاي حوزه تعمير يخچال و لوازم خانگي انتخاب شده اند و مهارت کافي براي رفع مشکلات انواع مدل هاي اين محصول را دارا مي باشند. اين تعميرکاران، ابزار و تجهيزات مورد نياز را همراه خود به منزل کاربر برده و با استفاده از اين تجهيزات، اقدام به تعمير يخچال ال جی در منزل اصفهان مي نمايند. در ادامه، با اين سرويس کاربردي نمايندگي ال جی LG بيشتر آشنا مي شويد.

بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان سال هاي زيادي است که پشتيباني و خدمات دهي به مشترکين محصولات لوازم خانگي ال جی LGرا بر عهده دارد و توانسته است در طي سال‌ها کار در اين زمينه خاطره خوبي را از ارائه خدمات يخچال ال جی LG در ذهن مشتريان خود ثبت کند. اين مرکز با داشتن متخصصان حرفه اي تعمير سايد باي سايد ال جی LG توانسته است گام به گام با فناوري روز دنيا کار تعمير و سرويس سايد باي سايد ال جی LG را در بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان عهده‌دار شود.

عیب یابی و مشکلات یخچال ال جی (LG)

یخچال فریزر کار نمی کند ولی چراغ هایش روشن می شود :

تنظیمات درجه حرارت را چک کنید.
باید ۳ اینچ یا ۷٫۵ سانت یخچال با دیوار و از بغل فاصله داشته باشد از پشت و حداقل از۲٫۵ سانت از بالا آزاد باشد تا هوا رد و بدل بشود.
سیم پیچی ها را تمیز کنید.
یخچال فریزر را از برق بکشید ، ۲ ساعت صبر کنید و دوباره به برق بزنید. اگر شنیدید که دارد کار می کند، مشکل از گرم شدن بیش از حد کمپرسور است
دماسنج را کنترل کنید.
تایمر یخ زدایی را تست کنید.
موتور کمپرسور را تست کنید.
فن اواپریتور(در پشت یخچال فریزر قرار دارد) را تست کنید.
در پایین ترین قسمت یخچال و پشت آن رله کمپرسور قرار دارد که باعث می شود کمپرسور کار کند، این قسمت را تست کنید.

چراغ های یخچال فریزر کار نمی کند :
لامپ آن را تعویض نمایید.
سوئیچ در را چک کنید.

یخچال یا فریزر خیلی سرد است :

تنظیمات دمایی آن را چک کنید ، دماسنج آن را تست کنید.

فریزر صدا می دهد :

صدای خش خش وقتی روی حالت یخ زدایی باشد عادی است.
چرا که این صدا از یخ ذوب کن است.
بررسی کنید که یخچال و فریزر سطح زیرش صاف باشد.
مخزن تخلیه آب را چک کنید.
فن کندانسور( باعث خنک کردن سیم پیچی ها می شود )را چک کنید.
فن اواپریتور(در پشت یخچال فریزر قرار دارد) را چک کنید.
لاستیک هایی که روی کمپرسر قرار دارند را چک کنید.

یخچال و فریزر بدون وقفه کار می کند :

فریزر را در حالت دیفراست( یخ زدایی ) قرار دهید.
سیم پیچی های کندانسور را تمیز کنید.
ببینید در بسته می شود یا نه.
چفت در را بررسی کنید.
اگر به تازگی کنترل دمایی را تنظیم کردید، یا فریزر را پر از مواد کردید یا در مناطق رطوبتی زندگی می کنید، این طبیعی است که فریزر ۲۴ ساعته کار کند تاخنک بماند.

یخچال فریزر تند تند شروع به کار می کند و زود زود متوقف می شود:

سیم پیچی هایی که پشت یخچال فریزر قرار دارد را تمیز کنید.
ولتاژ خروجی راچک کنید.
فن کندانسور را تست کنید.
موتور کمپرسور را تست کنید.
در پایین ترین قسمت یخچال و پشت آن رله کمپرسور قرار دارد که باعث می شود کمپرسور کار کند، این قسمت را تست کنید.
موتور کمپرسور را تست کنید.

فریزر به صورت اتوماتیک دیفراست (یخ زدایی) نمی کند :

تایمر یخ زدایی را چک کنید.
دستگاهی که برای دیفراست شدن گرما تولید می کند را چک کنید( در یخچال فریزر ساید بای ساید پشت قرار دارد و در فریزرهایی که بالای یخچال قرار داردند زیر قرار دارد.)
ترموستات دیفراست را تست کنید. اگر درست نشد با مرکز تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

یخچال فریزر بوی نامطبوع می دهد :

غذاهای گندیده را از آن خارج کنید.
داخل یخچال را با جوش شیرین و آب گرم تمیز کنید.
لبه ی درها را تمیز کنید.

بیرون یخچال روی زمین آب ریخته است.
مخزن تخلیه را بررسی کنید.
اگر یخچالتان یخ ساز دارد ، شیلنگ آبی که از فلکه به یخ ساز کشیده شده را بررسی نمایید.

تعمیر درب یخچال :

خرابی لاستیک درب یخچال

آهن ربای لاستیک دور درب معیوب شده است

پارگی قسمتی از لاستیک دور درب

چسبیدن یک جسم چسب ناک به درب مانند آدامس و غیره ...

خرابی فرسوده بودن و یا تنظیم نبود لولای درب یخچال.

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات سامسونگ در اصفهان ، تعمیر کار یخچال سامسونگ در اصفهان  ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان .

 

نظرات کاربران