تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان

تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان

تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان توسط بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان در محل انجام می گیرد برند امرسان (EMERSUN) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.
بهین سرویس  با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال امرسان در اصفهان(EMERSUN)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های امرسان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال امرسان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد. تعمیرات ساید بای ساید امرسان در محل اصفهان توسط تعمیرکاران بهین سرویس صورت می گیرد. ما ساید Emerson شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. اگر یخچال ساید بای ساید شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید با بهین سرویس تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

 

زمانی نیاز به تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان دارید که یکی از مشکلات زیر در یخچال شما رویت شود :

 • پنل برد ساید سوخته است
 • بست یا لولای درب خراب شده
 • بدنه فریزر از داخل سوراخ شده
 • گاز ساید خالی شده
 • فریزر یخ نمی زند
 • فریزر ساید روشن نمی شود
 • ساید صدای غیر طبیعی می دهد
 • خرابی ترموستات (اتوماتیک)
 • قسمت یخچال سرد نمیکند ولی فریزر سرد است
 • یخچال ساید روشن نمی شود
 • ساید بیش از اندازه سرد می کند
 • قسمت یخچال سرد نمی کند
 • نوار دور درب ساید خراب شده
 • تعویض فیلتر ساید

 

در خدمت شما هستیم با آموزش تعمیر یخچال فریزر از همه مدل ها و برندها، که مشکل بسیاری از دوستان می باشد. امروز به شما یاد می دهیم که چگونه بدون تماس با تکنیسین تعمیر یخچال ساید بسیاری از مشکلات یخچال را خودمان حل نماییم. 

 

یکی از مشکلات اساسی یخچال فریزر و ساید بای سایدها خنک نکردن یخچال می باشد. سرما نداشتن یخچال ممکن است به خاطر یکی از علت های زیر باشد:

 • خرابی کمپرسور یخچال
 • نیاز به شارژ گاز یخچال
 • خرابی کندانسور یخچال
 • خرابی اواپراتور یخچال
 • خرابی درب یخچال(درست بسته نشدن درب)

موردهای بالا جزو مواردی می باشد که نیاز است تکنیسین های ما آن را برطرف نماید و متاسفانه از دست شما کاری بر نمی آید. برای تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان با بهین سرویس تماس بگیرید.

تعمیر درب یخچال فریزر:

در این قسمت از آموزش تعمیر یخچال فریزر به تعمیر درب یخچال فریزر می پردازیم.در مواردی ممکن است درب یخچال ایراد پیدا کند و درست بسته نشود. یکی از این مشکلات، شکسته شدن لولا درب می باشد که باعث می شود درب یخچال باز بماند. برای حل این مشکل کافی است آموزش زیر را با دقت بخوانید تا درب یخچال را خودتان تعمیر کنید و نیازی به تعمیرکار نباشد.

 

اتومات نکردن یخچال:

اتومات نکردن یخچال حالتی است که کمپرسور یخچال یکسره کار می کند و به حالت استراحت نمی رود. همیشه در حال کار کردن می باشد که این یک ایراد است چون هیچوقت یخچال نباید یکسره کار کند. این مشکل از دو قسمت ناشی می شود:

 • خرابی ترموستات یخچال
 • مشکل مربوط به کمپرسور یخچال

خرابی ترموستات یخچال:

ترموستات یخچال قطعه است که دمای یخچال را کنترل می نماید. زمانی که یخچال نیاز به سرما داشته باشد جریان برق را در داخل یخچال وصل می کند و کمپرسور سرمای لازمه را تولید می نماید. و زمانی که سرما زیاد باشد کمپرسور را قطع می کند. اگر ترموستات مشکل داشته باشد کمپرسور یکسره کار می کند و در اصطلاح رایج می گویند یخچال یکسره کار می کند.

مشکل مربوط به کمپرسور یخچال :

 در این بخش از آموزش تعمیر یخچال فریزر در این حالت ممکن است کمپرسور مشکل داشته باشد که با سروصدای زیاد همراه است و همچنین ممکن است گاز تمام کرده باشد و نیاز به شارژ گاز داشته باشد. در این حالت کمپرسور مجبور است سرمای خواسته شده را تولید کند که اگر نتواند مجبور است یکسره کار کند.

صدای زیاد و آزار دهنده یخچال :

صدای زیاد یخچال ناشی از یکی از عوامل زیر می باشد که به راحتی می توانید مشکل را برطرف نمایید:

 • یکی از فن های یخچال(اواپراتور، کندانسور)
 • سست بودن پایه های کمپرسور

برای حل مشکل کافی فن اواپراتور یخچال که در داخل یخچال قرار دارد یا در پشت یخچال و کنار کمپرسور قرار دارد را بررسی نمایید. همچنین اگر کمپرسور به طور محکم بر روی یخچال سفت نشده باشد باعث ایجاد صدای لرزش و اذیت کننده می شود.

 

علت روشن نشدن یخچال ساید بای ساید :

از وجود جریان برق مطمئن شوید. همچنین از متصل بودن سیم برق یخچال با پریز برق اطمینان حاصل فرمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

تنظیم دمای یخچال:

شاید برای شما هم سوال باشد که دمای مناسب برای یخچال و فریزر چه می باشد. لازم به ذکر است که دمای مناسب برای یخچال  4 درجه سانتی گراد می باشد و برای فریزر ساید بای ساید 18- درجه سانتی گراد می باشد.


خروج آهسته آب از آبریز یخچال:

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی می خواهید از یخچال آب بگیرید، آب به آهستگی از دیسپنر می آید. دلیل این امر ممکن است به خاطر فشار پایین آب ورودی به یخچال باشد. همچنین ممکن است فیلتر آب معیوب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

در صورتیکه مشکل یخچال فریزرساید  با هزینه قابل قبولی رفع می شود، به مشریان پیشنهاد می شود به هیچ عنوان یخچال فریزرساید  خود را تعویض ننمایند.اما اگر مشکل یخچال فریزر و ساید بای ساید مشتری به گونه ای باشد که برای تعمیر یخچال ساید در اصفهان باید هزینه بسیار سنگین و بالایی صرف شود ، به مشتریان پیشنهاد می شود در صورت خوب بودن وسع مالی حتما یخچال فریزرساید خود را تعویض نمایند چرا که اینکار صرفه اقتصادی بالاتری برای آنها خواهد داشت. در این حالت نیز مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس تمام تلاش خود را نموده تا عیب یابی یخچال ساید در اصفهان را انجام داده و تعمیر مقرون به صرفه یخچال فریزرساید  را برای رفاه حال شما عزیزان رقم بزنند.

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اصفهان ، تعمیرات لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان .

 

 

نظرات کاربران