تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان

همیشه تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان  را از مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان بخواهید. محصولات بکو از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در صورت مشکل بهتر است با بهین سرویس  مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان تماس گرفته شود و از تعمیرکاران تخصصی آن‌ها استفاده شود. علاوه بر تعمیرات تخصصی در صورت نیاز به سرویس‌های دوره‌ای نیز بهتر همین روال در پیش گرفته شود و از افراد غیرمتخصص استفاده نشود. با مراجعه به پایین همین صفحه می‌توانید درخواست خود را به  ما ارائه دهید تا در اولین فرصت تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در اصفهان برای رفع مشکل حاضر شود.

ایرادات ماشین لباسشویی بکو BEKO

۱- یکی از  ایراداتی که باید به خاطر آن به فکر تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان بیفتید; روشن نشدن آن است در این شرایط به هیچ وجه موتور یا قسمت های برقی را دست کاری نکنید چون ممکن است; علاوه بر آسیب زدن به خودتان به ماشین هم آسیب جدی وارد کنید. بهترین کار تماس با یک شرکت مجاز تعمیر لباسشویی بکو BEKO  است.

۲- گاهی ماشین روشن شده ولی آبگیری نمی کند; این ایراد ممکن است به خاطر سیستم مکش آب و یا لوله ها باشد به هر دلیلی که این اتفاق بیفتد باید برای رفع آن با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

۳- یک ایراد مهم در این وسیله عدم تخلیه آب است; عدم تخلیه دیگ به دلایل مختلفی مانند ایراد در پروانه پمپ، مسدود شدن فیلتر پمپ یا شیلنگ، خرابی الکتروپمپ و خرابی پمپ تخلیه ممکن است;  بوجود آید به هر دلیلی که این اتفاق رخ دهد;  باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO با تعمیرگاه مجاز بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان تماس بگیرید.

۴- برق داشتن بدنه یک ایراد فنی مهم محسوب شده که گاهی به دلیل نشت برق در خازن و یا خرابی سیم کشی ها و عدم اتصال سیم ارت و تنظیم نبودن درب ماشین رخ می دهد. در این شرایط نباید خودتان اقدام به رفع عیب کنید چون ممکن است، باعث برق گرفتگی شدید شود.

۵- گاهی ماشین لباسشویی صداهای زیاد و ناهنجاری از خود تولید می کند این صداها عموما به دلایل ذیل ممکن است ایجاد شود:

 • بست های داخل ماشین شل شده اند.
 • تسمه وسیله خراب شده و یا اینکه افتاده است.
 • در صورتیکه المنت و یا نگهدارنده آن سر جای خود نباشد، ماشین صداهای زیادی تولید می کند.
 • در ماشین لباسشویی یکسری لاستیک های ارتعاش گیر وجود دارد که اگر این لاستیک ها پوسیده شده باشند، وسیله صداهای ناهنجار تولید خواهد کرد، در این شرایط لاستیک ها باید عوض شوند; در اثر برخورد شلنگ به بدنه هم صدا ایجاد شده و باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO  با تعمیرگاه تماس بگیرید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بکو :

برخی از عیب‌هایی که بر ماشین لباسشویی بکو عارض می‌شوند بدون نیاز به تعویض قطعه قابل حل هستند، از این رو قطعه معیوب تعمیر شده و مجددا کارایی اولیه خود را خواهد داشت. در این راستا تکنسین‌های بهین سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان با داشتن دانش، مهارت و تجهیزات به راحتی قادر به رفع انواع مشکلات و در نتیجه تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان به صورت تخصصی هستند.

نحوه کار متخصصان بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به گونه است که در تمام مراحل نظارت مالک وجود دارد. در مرحله عیب‌یابی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو برآورد شده و به مشتریان اعلام می‌شود که قابل توجه است این هزینه نسبت به سایر مراکز مشابه، کاملا مقرون به صرفه حساب می‌شود.

ارور های ماشین لباسشویی بکو :

 • کد خطا E1 - مشکل از سنسور نمایش دهنده دمای آب می باشد آب گرم نمی شود برنامه طول می کشد - خرابی از سنسور دمای آب (NTC) می باشد مقدار اهم سنسور چک شود - ارتباط بین سیم (NTC) و مدار برد را بررسی نمایید - ممکن است خرابی از مدار برد الکترونیک باشد.
 • کد خطا E2 - مشکل این ارور از دمای آب اما آب گرم نمی شود ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود - ودر آخر خرابی از مدار برد - سیم کشی دستگاه بررسی شود.
 • کد خطا E3 - اشکال ارور از کارکرد یکسره هیتر می باشد در صورت سالم بودن هیتر خرابی از سنسور دما و در آخر خرابی مدار برد است.
 • کد خطا E4 - این خطا مربوط می شود به آبگیری و تخلیه هم زمان آب - نکاتی را که باید چک شوند - خرابی از مدار برد الکترونیک می باشد - ترایاک شیر مدار باز است.
 • کد خطا E5 - این خطا مربوط می شود به عدم تخلیه آب - نکاتی را که باید چک شوند - خرابی پمپ تخلیه مقدار مقاومت پمپ چک شود - سیم کشی را کاملا بررسی نمایید - خرابی از مدار برد الکترونیک می باشد  شلنگ خروجی آب را بررسی نمایید.
 • کد خطا E6 - علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد - اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود.
 • کد خطا E7 - پیغام این ارور مربوط است به ﺧﺮاﺑﯽ ﺳﻨﺴﻮر ﺳﻄﺢ آب - مقدار اهم سنسور سطح آب چک شود.
 • کد خطا E8 - اشکال این ارور از طول کشیدن برنامه آبگیری و تخلیه هم زمان آب - علت خرابی مدار برد خرابی ترایاک شیر باز کن و یا ترایاک پمپ.
 • کد خطا E9 - پیغام این خطا خرابی مدار برد است که دستگاه کار خود را به پاپان نرسانده و آب داخل دستگاه می باشد.
 • کد خطا E10 - پیغام این ارور از قفل درب دستگاه است - سوختگی میکروسوئیچ درب - خرابی مدار برد الکترونیک ترایاک قفل.
 • کد خطا E11 - اشکال این ارور از موتور و یا تاکومتر موتور است - مقدار اهم تاکو چک شود - بررسی موتور - بررسی سیمهای ارتباطی - امکان دارد خرابی از برد هم باشد.
 • کد خطا E17 - مشکل از ازدیاد کف داخل لباسشویی و طولانی شدن زمان تخلیه عدم تخلیه مناسب.
 • کد خطا E18 - علت خطا مربوط است به تمدید شدن زمان چرخش موتور - به خاطر بار نامتعارف دستگاه.

ارور ماشین لباسشویی بکو بدون نمایشگر :

 • شرح خطا prewash - مشکل این ارور از دما ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود - سنسور دما چک شود ودر آخر خرابی از مدار برد - سیم کشی دستگاه بررسی شود.
 • شرح خطا main wash - مشکل این ارور از دمای آب اما آب گرم نمی شود ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود - ودر آخر خرابی از مدار برد - سیم کشی دستگاه بررسی شود.
 • شرح خطا prewash = main wash - اشکال ارور از کارکرد یکسره هیتر می باشد در صورت سالم بودن هیتر خرابی از سنسور دما و در آخر خرابی مدار برد است.
 • شرح خطا Rinse - این خطا مربوط می شود به آبگیری و تخلیه هم زمان آب - نکاتی را که باید چک شوند - خرابی از مدار برد الکترونیک می باشد - ترایاک شیر مدار باز است.
 • شرح خطا prewash = Rinse - این خطا مربوط می شود به عدم تخلیه آب - نکاتی را که باید چک شوند - خرابی پمپ تخلیه مقدار مقاومت پمپ چک شود - سیم کشی را کاملا بررسی نمایید - خرابی از مدار برد الکترونیک می باشد - شلنگ خروجی آب را بررسی نمایید.
 • شرح خطا prewash main wash = Rinse - علت این ارور مربوط به بار و فشار بیش از حد به دستگاه می باشد.
 • شرح خطا Main wash = Rinse - علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد - اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود.
 • شرح خطا Rinse = Conditioner - اشکال این ارور از موتور و یا تاکومتر موتور است - مقدار اهم تاکو چک شود - بررسی موتور - بررسی سیمهای ارتباطی - امکان دارد خرابی از برد هم باشد.
 
سخن آخر :

اگر نیازمند سرویس ماشین لباسشویی بکو در اصفهان یا تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان هستید، مرکز بهین سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای بهین سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اصفهان ، تعمیرات لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان .

 
 

نظرات کاربران