تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اصفهان

ماشین های لباسشویی ال جی LG به خاطر کیفیت بالایی که دارند یکی از برندهای پرطرفداردر بین خریداران مشین لباسشویی می باشد.برای تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان و حومه می توانید با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان  تماس بگیرید تا کارشناسان فنی ما راهنمایی لازم را برای برطرف کردن عیب به شما کرده و در صورت نیاز در اسرع وقت متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در اصفهان در محل حاضر شده و عیب دستگاه را دقیقا بررسی نموده و برطرف نماید. تعمیرات لباسشویی ال جی در اصفهان موقع نصب دستگاه آموزش های لازم در خصوص کار با دستگاه و سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی را به شما خواهد داد  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان که عمدتا شامل مواردی مانند ، تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی ال جی ، رفع مشکل قفل درب ، تعویض لاستیک دور درب ، تعویض بلبرینگ لباسشویی ال جی ، رفع لرزش زیاد دستگاه برطرف کردن مشکل عدم تخلیه آب ، تعمیرات موتور لباسشویی ال جی و دیگر تعمیرات , خدمات لباسشویی ال جی در اسرع وقت با قطعات اورجینال می باشد.جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان یا نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص لباسشویی ال جی  می توانید با کارشناسان بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان تماس حاصل فرمائید.

علت روشن نشدن لباسشویی ال جی چیست؟

 
زمانیکه ماشین لباسشویی ال جی روشن نمی‌شود برای تعمیر آن، نکاتی را که در ادامه بیان می‌کنیم بررسی کنید تا مشکل روشن نشدن آن برطرف شود.
 • بهتر است قبل از هر کاری برای رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی چک کنید که که آیا پریز برق شما مشکلی ندارد؟ اگر پریز برق مشکل داشته باشد که ایراد از ماشین لباسشویی نیست.
 • برای تست می‌توانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به آن پریز برق بزنید تا معلوم شود پریز، برق دارد یا نه؟
 • در مرحله بعد سوالی مطرح است که آیا ماشین لباسشویی نیاز به محافظ برق دارد؟
 • برای حل مشکل باید گفت که لازم است کنترل نمایید که از سه راهی برق استفاده نکرده باشید. چون لباسشویی باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد.
 • اگر وسایل دیگر با این محافظ یا سه راهی کار می‌کند، باز هم بهتر است دستگاه را به صورت مستقیم به پریز برق بزنید.
 • برای حل این موضوع بهتر است مطلب لباسشویی ال جی کار نمی‌کند را مطالعه کنید.
 • نکته پایانی این است که بررسی کنید دو شاخه ماشین لباسشویی ال جی شما مشکلی نداشته باشد، بدین معنا که دو شاخه کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد که در صورت دفرمه شدن دوشاخه نیاز به مراجعه تکنسین می‌باشد.
اگر مجموعه موارد را چک کردید و مشکل دستگاه برطرف نشد، نیاز به سپردن کار به دست متخصص است تا به صورت حرفه‌ای ماشین لباسشویی ال جی شما تعمیر شود. مرکز  تعمیر لباسشویی ال جی ما آماده خدمت رسانی به شما می‌باشند.

علت تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی ال جی :

اگر احساس می‌کنید در ماشین لباسشویی ال جی شما،  لباس‌هایتان به خوبی شسته نمی‌شود، چند راهکار ساده را برای حل این موضوع در ادامه برایتان بیان می‌کنیم که خودتان برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دست بکار شوید.
1. اگر بیشتر از ظرفیت دستگاه، لباس داخل ماشین بیندازید طبیعتا خوب نمی‌شوید، که برای راهنمایی در این مورد نیز می‌توانید ویدئو چقدر می‌توانیم داخل ماشین لباسشویی لباس بریزیم را مشاهده کنید.
2. مرحله‌ی بعدی چک کردن مقدار ماده شوینده است. چون مقدار آن باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد.با توجه به دفترچه راهنما و راهنمای قیدشده در روی پودر ماشین لباسشویی برای اندازه پودر می‌توانید راهنمایی بگیرید
3. بهتر است برای کیفیت شستشو، تنظیم برنامه را مطابق با البسه و میزان کثیفی موجود در آنها انجام دهید. در این مورد پیشنهاد می‌کنیم مقاله سیر تا پیاز علامت‌های روی ماشین لباسشویی ال جی را مطالعه کنید.
4. راه حل بعدی استفاده از کلید + RINSE است که با فعال کردن یک دور آبکشی اضافه به شستشو بهتر کمک می‌کند. البته دقت داشته باشید که بعضی از مدل‌های لباسشویی فاقد این برنامه می‌باشند. 
 
برای بهتر شسته شدن لباس‌ها نکاتی است که در ادامه بیان می‌کنیم.
 • جهت شستشوی لباس‌های معمولی روزمره برنامه SYNTHETIC یا MIX را انتخاب کنید و دمای آب را روی 40 درجه قرار دهید. برای شستشوی لباس‌های سفید مقاوم، (یعنی کلا لباس‌هایی که رنگ نمی‌دهند و حساس و ظریف نیستند) برنامه COTTON انتخاب کنید و دمای آب را روی 60 درجه قرار دهید.
 • البته می‌توانید برای تمیز شدن بهتر لباس‌ها در برنامه COTTON، SYNTHETIC یا MIX، در سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و کلید PRE WASH را قبل از زدن استارت فعال کنید.

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی ال جی :

زمانیکه ماشین لباسشویی ال جی شما نتواند عمل آبگیری را انجام دهد معمولا شما با پیغام IE مواجه خواهید شد. که البته در بعضی از مدل‌های قدیمی NO INLET روشن می‌شود. برای حل این مشکل نکاتی را در ادامه بیان می‌کنیم:
1. قبل از هر کاری شیر آب را چک کنید که باز باشد و فشار آن نیز مناسب باشد. اگر فشار آب کم باشد ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کند. 
2. در مرحله‌ی بعدی برای تعمیر ماشین لباسشویی شلنگ آب در پشت دستگاه را نگاه کنید که پیچ و تا نخورده باشد.
مطالعه مطلب چرا آب وارد ماشین لباسشویی ال جی نمی‌شود به شما برای حل مشکل نیز کمک خواهد کرد.
اگر ماشین لباسشویی ال جی نه ارور نمی‌دهد و نه آبگیری می‌کند، موارد دیگری را باید با هم چک کنیم:
در این زمان درب دستگاه را بررسی کنید که کاملا بسته باشد و حتما کلید start را انتخاب کرده باشید.
دقت کنید اگر کلید TIME DELAY  را انتخاب کرده باشید، در این حالت دستگاه چند ساعت دیگر شروع به کار می‌کند.
اگر در دماهای 60 و 95 درجه، ماشین لباسشویی ال جی شما آبگیری نمی‌کند، چک کنید که آیا ورودی آب گرم به دستگاه شما وصل شده است؟ اگر ورودی آب گرم ماشین لباسشویی ال جی وصل نباشد، که مشکل به همین علت است اما اگر شیر آب گرم وصل بود و باز آبگیری نکرد حتما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به ما اطلاع دهید
برای رفع نشتی ماشین لباسشویی ال جی اول بررسی کنید که نشتی از محل یا دستگاه دیگری نباشد. اگر نشتی از ماشین لباسشویی در ابتدای کار باشد ممکن است فشار آب زیاد باشد و حتما برای این مورد میزان پودر و تمیز بودن جاپودری را نیز بررسی کنید.
اگر نشتی از زیر ماشین لباسشویی باشد برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در خانه مواردی که اعلام می‌کنیم را بررسی کنید:
 1. حتما چک کنید که در این حالت شلنگ تخلیه از محل فاضلاب آن خارج نشده باشد.
 2. گاهی امکان دارد این مشکل به علت این باشد که خروجی تخلیه مسدود شده باشد و آبی که ماشین لباسشویی تخلیه می‌کند مجدد به بیرون برگردد، که در این صورت باید خروجی تخلیه را خودتان در منزل چک کنید. 
 3. سپس محل اتصال شلنگ ورودی به شیر آب و محل اتصال به پشت دستگاه را چک کنید. 
 4. اگر شلنگ ورودی آب یا شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی شما سوراخ یا پاره شده باشد،تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی ال جی را انجام دهید.
 • در صورتی که نشتی از محل اتصال شلنگ تخلیه به فاضلاب منزل باشد ایراد از ماشین لباسشویی ال جی نمی‌باشد و باید با تاسسیاتی (لوله کش) هماهنگ کنید تا مشکل را برایتان برطرف کند.
 • در صورتی که نشتی از زیر پایه یا از زیر کلیدها و یا از کناره‌های دستگاه باشد، تمیز کردن جاپودری و محل قرار گرفتن جاپودری باید انجام شود.
 • پیشنهاد می‌کنیم که مطلب علت نشت آب از ماشین لباسشویی LG چیست؟ را  برای حل این مشکل مطالعه کنید. در غیر این صورت اگر مشکل دستگاه شما برطرف نشد نیاز است که برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان  تماس بگیرید تا  تعمیرکار لباسشویی ال جی اصفهان به منزل شما مراجعه کنند.

علت خشک نشدن لباس در لباسشویی ال جی : 

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی ال جی چیست؟ اگر ماشین لباسشویی ال جی شما، لباس‌ها را خشک نمی‌کند، برای حل این مشکل کافیست مواردی را که در ادامه بیان می‌کنیم را بررسی کنید.
 1. به این نکته دقت داشته باشید که در ماشین لباسشویی‌هایی که خشک کن 100% ندارند نم‌دار بودن لباس‌ها طبیعی است.
 2. حتما برنامه و دور خشک کن ماشین لباسشویی ال جی را  چک کنید. برنامه‌های شستشو بصورت خودکار دارای دور خشک کن متناسب می‌باشد. لیکن جهت خشک کردن بهتر می‌توانید دور خشک کن را بعد از انتخاب برنامه و قبل از زدن دکمه START  روی 800  یا 1000 قرار دهید.
 3. در برنامه QUICK ماشین لباسشویی پیش فرض با دور 400 لباس‌ها را خشک می‌کند. در صورتی که تمایل به خشک کردن بیشتر داشته باشید می‌توانید مثلا دور 800 را قبل از زدن کلید استارت انتخاب کنید.
 4. اگر ماشین لباسشویی ال جی شما پیغام UE بدهد و لباس‌ها را خشک نکند، این پیغام بخاطر  نامتعادل بودن لباس‌های داخل درام می‌باشد.
 5. مواقعی که پرده، ملحفه، پتو، عروسک و یا حوله بزرگ با ماشین شسته می‌شود احتمال ظاهر شدن این پیغام در ماشین لباسشویی شما بیشتر است. به این علت که در حین چرخش در زمان خشک کن، عدم تعادل پیش می‌آید، چون یکطرف درام سنگین و یکطرف سبک می‌باشد. طبق دستور دفترچه راهنما با کم و زیاد کردن لباس و جابجایی لباس، این مشکل خودتان می‌توانید برطرف کنید و نیازی به مراجعه تکنسین ندارید.
 6. برای خشک کن 100 % باید با توجه به نوع، حجم و وزن لباس،  برنامه DRY را تنظیم کنید. در صورتی که تایم DRY زیر 1 ساعت باشد لباس را کامل خشک نمی‌کند.
 • نکته پایانی اگر حجم لباس‌های شما بیشتر از حجم خشک کن باشد، لباس کامل خشک نخواهد شد. فراموش نکنید که مطالعه مطلب به چه علت لباس‌ها در لباسشویی ال جی خشک نمی‌شود در حل این مشکل به شما کمک خواهد کرد.

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ .

نظرات کاربران