تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان توسط تیم بهین سرویس محقق میشود ، در ادامه از مزایای خدمات مرکز تعمیرات یخچال بوش در اصفهان پرداخته ایم:

 • با استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی یخچال بوش به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک میشود.
 • تعمیرکار آموزش دیده یخچال بوش به صورت تخصصی به تعمیر دستگاه شما میپردازد که به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک میکند.
 • کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان در محل انجام میگردد که خطرات ناشی از انتقال دستگاه شما را تهدید نکند.

تعمیر یخچال بوش ، یخچال فریزر و یا ساید بای ساید بوش تخصص می خواهد ، بنابراین دقت فرمایید که حتما برای تعمیرات از قطعات فابریک و تعمیرکار بوش در تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان در محل استفاده نمایید ، چونکه : طول عمر یخچال شما زیاد میشود و کمتر به تعمیرات نیازمند میشوید.

درباره برند بوش :

روبرت بوش گ‌ام‌ب‌ها، یا به مختصر بوش (به آلمانیRobert Bosch GmbH) یک شرکت بر پایه فناوری است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است.[نیازمند منبع][۱]

دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد.

با فعالیت در حوزه فناوری‌های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی، این شرکت در سال ۲۰۱۰ فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود ثبت کرد. این شرکت همچنین شهرت بسیاری در تولید لوازم خانگی با کیفیت دارد.

 

مشکلاتی که نیاز به تعمیر یخچال فریزر بوش - Bosch دارند؟

 • در صورتی که یخچال فریزر خود را روشن می کنید و بعد از لحظاتی صدای ناهنجاری می شنوید و نهایتا یخچال فریزر شما از کار می افتد، سریعا با بوش سرویس تماس بگیرید .
 • در صورتی که کمپرسور یخچال فریزر شما کار نمی کند و به صورت بدون توقف در حال کار می باشد به این معنی که اتومات نمی کند و نهایتا سرمایی تولید نمی کند!
 • یخدان یخچال شما در فواصل زمانی بسیار کم دارای برفک بسیار زیاده شده و مانع از بسته شدن درب آن می شود.
 • در صورتی که صدای یخچال به هنگام کار غیر عادی بوده و لرزش دارد، سریعا با ما تماس بگیرید !
 • به صورت کلی اگر یخچال فریزر شما اتومات نمی کند!
 • علیرغم عملکرد صحیح کمپرسور اواپریتور دائما خیس بوده و قطرات آب از آن می چکد.
 • در صورتی که یخچال فریزر شما به صورت کلی روشن نمی شود، در صورت رخ دادن هر کدام از موارد مذکور، لطفا با کارشناسان بهین سرویس تماس بگیرید.

 

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال بوش

با توجه به حساس بودن و تخصصی بودن تعمیر یخچال بوش سعی کنید همواره در هنگام استفاده از این محصولات و یا هرگونه محصولات صنعتی و الکتریکی مشابه موارد زیر را رعایت کرده تا از آسیب‌های جانبی جلوگیری به عمل آمده و همواره کیفیت مطلوب را دریافت نمایید.

 1. هنگام استفاده از تمامی وسایل الکتریکی از جمله یخچال بوش از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 2. برای شروع به کار یخچال آن را به مدت 3-5 ساعت روی درجه متوسط و خالی قرار دهید تا با درب بسته کار کند و به حالت ایده آل فعالیت و برودت هوا برسد.
 3. از قرار دادن تجهیزات سرمایشی مانند یخچال و فریزر در کنار اجاق گاز و منابع حرارتی پرهیز نمایید زیرا باعث افزایش انرژی مصرفی و کاهش بازدهی آن خواهد شد.
 4. یخچال را به دیواره‌ها نچسبانید و سعی کنید از کناره‌ها حدوداً 5 سانتی متر و از پشت حدود 20-30 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
 5. از گذاشتن مواد غذایی گرم در یخچال پرهیز کنید، در بین مواد غذایی گرم و داغ بیشترین تأثیر در بازدهی یخچال مربوط به مایعات است.
 6. در هنگام تمیز کردن یخچال فریزر بوش و یا انواع دیگر یخچال‌ها حتماً آن را از پریز برق جدا کرده و پس از یک ساعت وقفه آن را تمیز کنید.
 7. اگر قصد جابجایی یخچال را دارید و یا پس از جابجایی می‌خواهید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید حتماً به مدت 2 ساعت صبر کرده و سپس یخچال را به برق متصل نمایید.
 8. در زمانی که برای مدت کوتاه مثلاً به اندازه یک مسافرت منزل را ترک خواهید کرد درجه ترموستات یخچال را بر روی کمترین حالت تنظیم نموده و با خیال راحت به مسافرت خود برسید زیرا این‌گونه یخچال کمتر فعالیت خواهد کرد و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد.

 

ارورهای یخچال فریزر بوش

همانطور که میدانید یخچال های بوش به طور خودکار در صورت بروز مشکل خطا می دهد. تمامی این خزاها معنای متفاوتی دارند که در این قسمت بازگو شده است.

همچنین این ارور ها کار متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان در محل را راحت تر می کند. متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش تمامی این ارور ها و خطاها را می شناسند و راه حل این ارور ها را می دانند.
بهتر است شما نیز این ارور ها را از زبان متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش تا حدودی بشناسید:

 

 • ارور E1 یا: E01 متخصص تعمیر یخچال بوش علت این ارور را مشکل در سنسور دمای یخچال معرفی می کند. با فشردن سوکت اگر مشکل حل شد که هیچ در غیر این صورت این خرابی باید توسط متخصص تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش بررسی شود
 • ارور E2 یا E02: متخصص مرکز تعمیر یخچال بوش دلیل این ارور را مشکل در سنسور دمای فریزر می داند.
 • ارور E3 یا E03: مشکل در سنسور کشو یخچال می باشد. برای حل این مشکل ابتدا یخچال را 1 دقیقه از برق بکشید سپس در قسمت کشو سنسور را خارج نمایید سپس دوباره وصل کنید و یخچال را به برق بزنید در صورت حل شدن به متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش نیازی نیست.
 • ارور E5 یا E05: در صورت مشاهده ی این ارور با مرکز تعمیر یخچال بوش تماس نمایید تا متخصصان مرکز تعمیرات یخچال بوش به این مشکل رسیدگی کنند.
 • ارور E10: این ارور اگر سریعتر رفع نشود مشکل ساز می شود. مشکل در ماژول برد اصلی یخچال بوش می باشد.
 • ارور E11: مشکل در برد اصلی نمایشگر یخچال می باشد.
 • ارور E15: دمای یخچال به درستی نمایش داده نمی شود. مشکل در سنسور محیط یخچال بوش.
 • ارور E20: ایجاد مشکل در برد الکتریکی اصلی و دیسپلی یخچال که نیاز به تماس با مرکز تعمیرات یخچال بوش می باشد.
 • ارور E21: ایجاد مشکل در برد الکتریکی اصلی و یخساز یخچال که نیاز به بررسی متخصصان مرکز تعمیرات یخچال بوش دارد.
 • ارور F1: نشان دهنده ی خرابی سنسور فریزر یخچال می باشد. مشکل اساسی است و نیاز به بررسی متخصصان مرکز تعمیرات یخچال بوش دارد.
 • ارور F3: المنت و ترموفیوز دچار مشکل شده فریزر و یخچال گرم می شود. نیاز به تماس با متخصصان مرکز تعمیرات یخچال بوش دارد.
 • ارور R1: نیاز به تعویض سنسور یخچال توسط متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش دارد.
 • ارور RT: خرابی Environmental sensor که نیاز به بررسی متخصصان تعمیر یخچال بوش می باشد.
 • ارور D1: مشکل سنسور در قسمت دیفراست می باشد.
 • ارور DF: مشکل از کلید فریزر می باشد. تعویض دکمه توسط مرکز تعمیرات یخچال بوش توصیه می شود.
 • ارور EF: مشکل در سنسور ورودی آب می باشد.
 • ارور ET: مشکل در قسمت یخساز یخچال می باشد. بهتر است توسط متخصصان تعمیر ساید بای ساید بوش ویا متخصصان تعمیر یخچال برسی شود.
 • ارور EU: روشن و خاموش کردن قسمت یخساز دچار مشکل شده است و به راحتی می توانید تعویض کنید.
 • ارور ES: مشکل در قسمت یخ ریزی یخچال.
 • ارور EA: موتور قسمت یخساز دچار مشکل شده است.
 • ارور EG: مشکل در شیر برقی یخچال می باشد.

 دانستن تمامی این ارور ها باعث می شود شما به راحتی مشکل را تشخیص دهید و برای حل آن از بهترین تعمیرکار یخچال فریزر بوش در اصفهان کمک بخواهید ویا خودتان به حل آن بپردازید.

 

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی یخچال فریزر بوش  شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت  ،  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان .بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیر لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان .تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی دوقلو پاکشوما اصفهان ، بهترین تعمیرکارلباسشویی دوقلو اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان در محل ، تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان ، بهترین تعمیرکار یخچال فریزر بوش در اصفهان ، عیب یابی یخچال فریزر بوش .

 

نظرات کاربران