تعمیر یخچال جنرال الکتریک اصفهان

تعمیر یخچال جنرال الکتریک اصفهان

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک اصفهان توسط  بهترین تعمیرکار یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان عیب یابی میگردد.

برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه راهنمای فارسی استفاده از یخچال جنرال الکتریک ، آموزش تعمیرات ، علت ارور و رفع کدخطای یخچال جنرال الکتریک را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان در محل  بهره مند شوید. 

درباره شرکت جنرال الکتریک :

مخترع نام‌آور، توماس ادیسون در سال ۱۸۷۸ میلادی شرکت لامپ‌های الکتریکی ادیسون را بنا نهاد. هدف او تولید تجاری لامپ الکتریکی بود. اولین کارخانه تولید لامپ در سال ۱۸۹۰ به کوشش وی تأسیس شد.[۹] شروع فعالیت‌های این شرکت و شکل‌گیری آن به سال ۱۸۹۲ بازمی‌گردد، که ادغام شرکت ادیسون با مشارکت توماس هاستون، شرکت جنرال الکتریک را پدید آورد و چارلز کافین به عنوان مدیرعامل شرکت تازه تأسیس منصوب شد و تا سال ۱۹۱۲ مدیریت این شرکت را برعهده داشت. در ۱۸۹۶ شرکت جنرال الکتریک در ۱۲ شرکت برتر معرفی شده در میانگین صنعتی داو جونز جای گرفت و امروزه همچنان در این فهرست جای دارد. این شرکت در سال ۱۹۳۵ به‌عنوان یکی از ۲۰ شرکت برتر در بازار بورس لندن معرفی شد.

جنرال الکتریک در زمان رهبری پیشین خود، جک ولش که در دو دهه ۸۰ و ۹۰ استمرار داشت، تغییرات بسیاری به خود دید. ولش از ۳۵۰ کسب‌وکار فعال این شرکت، بسیاری را برچید، فروخت یا ادغام کرد و ۱۱ حوزه اصلی را برای فعالیت برگزید. این ۱۱ شرکت ۹۰٪ درآمد شرکت را کسب می‌کردند. او فعالیت‌های نفتی، نیمه‌هادی، مبدل‌های بزرگ، تهویه مطبوع، رادیو، کابل و لوازم خانگی کوچک را حذف کرد و فعالیت‌های خدماتی، بهداشتی، بیمهای و رسانه‌ای را گسترش داد. به‌گونه‌ای که امروز بیش از ۶۰٪ از درآمد این شرکت از عرضه خدمات مختلف مالی و بیمه‌ای حاصل می‌شود و حدود نیمی از سود عملیاتی آن در خارج از ایالات متحده آمریکا به دست می‌آید. مجله فورچون در سال ۲۰۰۶ برای ششمین بار جنرال الکتریک را به عنوان اولین رتبه در شرکت‌های تحسین‌برانگیز معرفی کرده‌است. این شرکت هم‌اکنون یکی از اصلی‌ترین تولیدکننده‌های موتور جت در آمریکا[۱۰] و همچنین یکی از فعالین در بخش تولید تجهیزات نیروگاهی و ساخت انواع توربین است.[۱۱]

 

مزیت های تعمیرگاه مرکزی یخچال جنرال الکتریک

• این مرکز از قطعات اورجینال و مرغوب برای خدمات تعمیر یخچال استفاده می کند. 

• این اطمینان را به شما می دهیم که ما جزء بهترین ها در زمینه ی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک اصفهان هستیم. پس نباید نگرانی بابت این موضوع داشته باشید. یخچال جنرال الکتریک شما هر مدلی که باشد تعمیرکاران ما قادر به تعمیر آن هستند.

• این خرابی ممکن است در ساعات شبانه رخ دهد. اما نگران این موضوع نباشید. چرا که ما به صورت شبانه روزی (24 ساعته) حتی در روزهای تعطیل آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

عیب یابی یخچال فریزر جنرال الکتریک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان بهین سرویس در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. چرا یخچال فریزر جنرال الکتریک صدای زیاد میدهد.
 2. یخچال فریزر جنرال الکتریک یکسره کار میکند.
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب شده است.
 4. موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک داغ کرده است.
 5. فریزر جنرال الکتریک منجمد نمیکند.
 6. یخچال فریزر جنرال الکتریک برفک میزند ( دیفراست نمیکند ).
 7. فن یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمیکند.
 8. یخچال فریزر جنرال الکتریک روشن نمیشود.
 9. موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمیکند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب شده است.
 12. سنسور یخچال فریزر جنرال الکتریک عمل نمیکند.

 

ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک

شما پس از مطالعه این مطلب تا حد زیادی قادر خواهید بود بدون نیاز به تعمیرکار تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک اصفهان مشکلات مربوط به یخچال خود را حل کنید.

 

ارور 89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور 89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک: امکان نوسان شدید برق / مسأله الکتریکی

رفع عیب کد خطای  89 یا 88 یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • نمایشگر را با قطع جریان برق یخچال به مدت 5 دقیقه خاموش کرده و بعد دوباره آن را به برق وصل کنید. صفحه کنترل ممکن است یک نوسان شدید برقی را تجربه کرده باشد.
 • بخش های تعویضی: برای راه اندازی مجدد یا خرابی صفحه کنترل، آن را از برق بکشید.

 

ارور CC یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور CC یخچال فریزر جنرال الکتریک: دمای فریزر خیلی گرم است.

رفع عیب کد خطای  CC یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • دمای فریزر بیش از 120 دقیقه بالاتر از حدّ نرمال دمایی بوده است. کنترل ها را مطابق با دستورالعمل ه در دفترچه راهنمای یخچال جنرال الکتریک تان تنظیم کنید. در یخچال و فریزر را کاملاً ببندید. در صورت نیاز، واشرهای در را تعویض کنید. دکمه کنترل سیستم را برای از بین بردن کد خطا فشار دهید.
 • قسمت های تعویضی: واشر در

 

ارور CI یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور CI یخچال فریزر جنرال الکتریک: یخساز به درستی کار نمی کند.

رفع عیب کد خطای  CI یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • تمیز کردن تکه های یخ از قالب یخ. اگر قالب یخ با آب پُر نشود، محفظه آب را به یخساز تغییر دهید. چنانچه که شما آب را به صورت عمدی خاموش می کنید، محفظه یخ را هم خاموش کنید. دکمه کنترل سیستم را فشار دهید تا کد خطا از بین برود و خطاهای دیگر سیستم را چک کنید. اگر کد CI دوباره ظاهر شود، مجموعه کامل یخساز را تعویض کنید.
 • قسمت های تعویضی: مجموعه کامل یخساز

 

ارور dE یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور dE یخچال فریزر جنرال الکتریک: ارور سیستم یخ زدایی

رفع عیب کد خطای  dE یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • چرخه یخ زدایی به مدت بیشتر از 48 ساعت طول نمی کشد. یخچال را از برق بکشید و هرگونه سیم سست را در سیستم یخ زدایی دوباره وصل کنید. در صورت لزوم مهار سیم کشی را تعویض کنید. اگر گرم کن یخ زدایی آسیب دیده است آن را تعویض کنید. ممکن است برای یخچال طبیعی باشد که به مدت بیشتر از 48 ساعت بدون یخ زدایی کار کند. در صورتیکه در منطقه ای عمل کند که زیر 55 درجه فارنهایت باشد. با فشردن دکمه کنترل سیستم کد را صفر کنید.
 • قسمت های تعویضی: اجزای سیستم یخ زدایی.

 

ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک: هیچگونه شار جریان در طول مدار یخ زدایی در 48 ساعت وجود ندارد.

رفع عیب کد خطای  DF یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • گرم کن یخ زدایی، ترموستات یخ زدایی و تایمر یخ زدایی را کنترل کنید. دکمه کنترل سیستم را بفشارید تا کد خطا از بین برود.
 • قسمت های تعویضی: گرم کن یخ زدایی، ترموستات یخ زدایی یا تایمر یخ زدایی.

 

ارور E2 یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور E2 یخچال فریزر جنرال الکتریک: خطای صفحه کنترل اصلی

رفع عیب کد خطای  E2 یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • چک کردن مهار سیم کشی برای صفحه کنترل اصلی
 • قسمت های تعویضی: صفحه کنترل اصلی

 

ارور FF یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور FF یخچال فریزر جنرال الکتریک: چک کردن غذاهای یخ زده برای آب شدن یخ

رفع عیب کد خطای  FF یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • دمای فریزر برای بیشتر از 2 ساعت بالاتر از حدّ نرمال بوده است. اطمینان حاصل کنید که درهای یخچال و فریزر بسته هستند. در صورت نیاز، واشرهای در را عوض کنید. دکمه کنترل سیستم را فشار دهید تا کد خطا از بین برود و سایر خطاهای سیستم را چک کنید. چنانچه کد PF و بعد کد FF ظاهر شود، این حالت بیشتر ناشی از نقص برق است. تا حدّ امکان در یخچال و فریزر را بسته نگه دارید تا به دماهای داخلی این امکان را بدهید که به حدّ نرمال برگردند.
 • قسمت های تعویضی: واشر در.

 

ارور HRS یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت ارور HRS یخچال فریزر جنرال الکتریک: تأخیر دستگاه در یخ زدایی

رفع عیب کد خطای  HRS یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • صفحه اصلی/ چک کردن مهارهای سیم کشی
 • قسمت های تعویضی: صفحه اصلی یا مهار سیم کشی

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی یخچال فریزر جنرال الکتریک شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت  ،  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان .بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیر لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان .تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی دوقلو پاکشوما اصفهان ، بهترین تعمیرکارلباسشویی دوقلو اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان در محل ، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان ، بهترین تعمیرکار یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک اصفهان .

نظرات کاربران