تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان یکی از مسائلی است که اکثر کاربران ایرانی این شرکت در مورد آن با مشکل مواجه شده‌اند و نمی‌دانند که برای یک خدمات مناسب به چه مرکزی مراجعه نمایند.یخچال یکی از مهمترین وسایل زندگی روزمره ی تمامی انسان هاست چه در منزل و چه در محل کار، هر کجا که هستید به طور مداوم با آن سر و کار دارید و از جمله وسایلی ست است که در طول عمر ممکن است فقط چندین بار عوض شود اما حقیقتا مرغوب ترین برندها هم ممکن است دچار مشکل شوند به طور مثال پروفایل برندی مرغوب است اما دچار مشکل و خرابی نیز می شود که در این صورت باید با مرکز تعمیرات یخچال پروفایل در اصفهان با شماره 09130332578 تماس بگیرید.

چرا یخچال پروفایل سرما  ندارد ؟

 • یکی از دلایلی که از سوی مرکز تعمیرات یخچال پروفایل برای این مشکل گزارش شده است معیوب شدن لاستیک دور درب یخچال میباشد.
 • بنابراین لاستیک دور درب یخچال را چک کنید.
 • برای چک کردن لاستیک دور درب یخچال ساده ترین راه این است که فضای خانه را تاریک کنید و درب یخچال را چک کنید اگر نور داخل یخچال را مشاهده کردید مشکل از لاستیک دور درب است و باید تعویض شود.
 • اگر مشکل از لاستیک دور درب نبود باید با بهترین  تعمیرگاه یخچال پروفایل در اصفهان تماس حاصل فرمایید.
 • امکان دارد دریچه های هوا توسط مواد غذایی ویا برفک مسدود شده است.
 • چرا یخچال پروفایل صدا میدهد ؟

 • مشکل مرسوم صدا از یخچال پروفایل , فن یخچال پروفایل میباشد.
 • همچنین معیوب بودن پایه های موتور نیز میتواند دلیل صدای اضافی از یخچال پروفایل باشد.
 • چرا یخچال پروفایل روشن نمیشود؟

اگر دستگاه شما روشن نمیشود برای عیب یابی و تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان موارد زیر را چک نمایید.

 • برای بررسی دلیل روشن نشدن یخچال پروفایل ابتدا باید سیم های یخچال و پریزی که یخچال به آن متصل است را بررسی کنید.
 • اگر پس از اینکه از سلامت سیم های یخچال و پریز برق اطمینان حاصل کردید همچنان مشکل پا برجا بود باید با مرکز تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان تماس بگیرید.
 • چرا فریز یخچال پروفایل منجمد نمیکند ؟

 • مشکل منجمد نشدن یخچال فریزر پروفایل دلایل متفاوتی میتواند داشته باشد که اولین و مهم ترین دلیلی که تعمیرگاه یخچال پروفایل در اصفهان به آن اشاره میکند کمپرسور های یخچال فریرز است.
 • کمپرسور یخچال فریزر را چک کنید اگر از سلامت آن مطمئن شدید باید فن دستگاه را بررسی کند.
 • برای بررسی کمپرسو و فن از مرکز تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان راهنمایی بگیرید.
 • اما اگر علت این مشکل فن و کمپرسور نبود باید رله و برد بررسی شود که حتما باید با بهین سرویس مرکز تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان تماس حاصل فرمایید.
 • تعمیر برد یخچال پروفایل :

  برد یا همان mother board جزو اصلی ترین قطعات هر وسیله برقی به خصوص در لوازم آشپزخانه محسوب می شود. این قطعه حساسیت بالایی دارد و در صورت بروز کوچک ترین مشکل در آن، یخچال فریزر شما به درستی کار نخواهد کرد. اگر برد پروفایل شما دچار مشکل شده است، توضیه میکنیم برای تعمیر برد یخچال پروفایل حتما به نمایندگی تعمیرات مجاز مراجعه کنید. اگر یک تعمیرگاه غیر مجاز و متفرقه، برد تقلبی بر روی یخچال شما ببندند، دچار مشکلات زیادی می شوید و قطعات دیگر هم خراب می شوند. قیمت برد یخچال پروفایل را نمی توان به طور دقیق بیان کرد.

کد خطای یخچال پروفایل :

کد خطای “E” : (کد خطایE1 که نمایشگر علامتE01 را نشان می دهد.)
وقتی دمای فریزر یخچال به شدت بالا می رود، با کد خطای E  مواجه می شویم.
علت = سنسور دمای محفظه یخچال و فریزر

کد خطا یخچال”E” (کد خطای E2یخچال پروفایل  نمایشگر E02را نشان می دهد.)
علت = سنسور دمای محفظه محفظه معیوب است

کد خطای “E3” نمایشگر با نشان دادن این خطا خبر از خرابی سنسور دمای کنترل درجه حرارت می دهد.
علت = سنسور دمای کنترل درجه حرارت معیوب است.

خطای F1:

خطای  1F این خطا بدلیل از سرمایش ضیعف دستگاه می باشد. در این مواقع باید دستگاه را از پریز جدا کنیم و با تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال پروفایل در اصفهان تماس بگیرید.

خطای F2:

کد خطا- F2 مشکل این خطا، ایراد از سنسور محیط فریزر است -هنگام خرابی سنسور محیط فریزر، باید مقدار اهم سنسور بررسی و کنترل شود. یک دلیل دیگر نشان دادن این خطا به دلیل خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه  است که باید دوشاخه برق دستگاه را جدا کرده و با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر پروفایل تماس بگیرید.

خطای F3:

کد خطا F3 – این خطا مربوط می شود به سنسور محیط یخچال – خرابی سنسور محیط یخچال مقدار اهم سنسور چک شود – خرابی از مدار برد دستگاه –  دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

خطای  4F:

کد خطا F4 – اشکال این خطا مربوط می شود به سنسور اوپراتور یخچال که بایستی مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود. خرابی سنسور اوپراتور  و در نتیجه تعویض سنسور  یک مسئله بسیار مهمی ست که حتما باید به دست تعمیرکاران حرفه ای سپرده شود. پیشنهاد ما به شما در مواقع برخورد با این مشکل این است که در اولین قدم، یخچال را از برق جدا کنید و با تعمیرکار یخچال پروفایل تماس بگیرید.

خطای F5:

کد خطا F5 –  این خطا مربوط به سنسور اوپراتور فریزر است. در این مواقع وظیفه تعمیرکار چک کردن مقدار مقاومت سنسور اوپراتور یخچال است. لازم به ذکر است بدانید که در صورت خرابی سنسور اپراتور یخچال، ممکن است برد یخچال نیز از کار بیفتد. به همین دلیل این یک خطای بسیار مهم و حیاتی است و در صورت عدم توجه به آن، ممکن است یخچال شما به کلی از کار بیفتد.

خطای F7:

کد خطا F7 این خطا هم بدلیل خرابی سنسور محیط  مشاهده می شود. که باید توسط یک تعمیرکار خبره این کار، مقدار اهم سنسور  یخچال بررسی شود. و اگر با خاموش کردن یخچال بعد از چند ساعتی همچنان این ارور نمایش داده شد، متاسفانه باید برد و مقاومت یخچال تعویض گردد. که البته حتما ضروری است که این کار به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پروفایل واگذار شود.

خطای F8:

کد خطا F8 – مشکل این پیغام خطا از فن یخچال است. در مواردی مانند سوختگی فن یخچال، آسیب دیدگی فن یا از کار افتادن آن، این خطا نشان داده می شود که بایستی یا فن یخچال عوض شود یا اینکه تعمیر فن را انجام دهیم.

خطای F9:

کد خطا F9 این خطا مربوط  به هیتر المنت فریزر است. نگران این مشکل نباشد، چرا که با تعویض ساده هیتر المنت یخچال، مشکل یخچال شما حل می شود. پس اگر این خطا را بر روی نمایشگر یخچال پروفایل خود مشاهده کردید، کافی ست با یک تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید.

 

برای دریافت خدمات جهت تعمیر یخچال در اصفهان درمرکز بهین سرویس با شماره 09130332578 تماس حاصل فرمایید.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات یخچال و فریزر در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی یخچال و فریزر شما را  تعمیر میکنند:            

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ ، تعمیر یخچال و فریزر در اصفهان ، تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا ، تعمیر یخچال و فریزر فیلور ، تعمیر یخچال و فریزر اسنوا ، تعمیر یخچال فریزر امرسان ، تعمیر یخچال و فریزر بکو ، تعمیر یخچال فریزر بدون برفک ، تعمیر یخچال فریزر بکو ، تعمیرات یخچال فریزر بوش ،  تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر دوو  ،تعمیر یخچال در اصفهان ، تعمیرات سامسونگ اصفهان ، تعمیرات یخچال در اصفهان ، تعمیر یخچال در محل اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  ، تعمیر یخچال فریزر در اصفهان .

 

نظرات کاربران