تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

در این مقاله قصد داریم  در مورد تعمیر یخچال ال جی در اصفهان مطالبی را به شما آموزش دهیم :

پیش از هر چیز باید بگوئیم که بهین سرویس  ، تعمیر یخچال ساید ال جی در اصفهان تمام تلاش خود را بر آن داشته تا با تعمیر لوازم خانگی در اصفهان رفاه و آسایش را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

در مورد  تعمیر یخچال ساید ال جی در اصفهان  پرسش های ثابتی مطرح می شود که غالب استفاده کنندگان با آنها در زمان نقص فنی دستگاه های خود مواجه می شوند برای برطرف کردن این نواقص نیاز است که از علت های آنها باخبر باشید و با قلق هایی نسبت به تعمیرات دستگاه های خود اقدام کنید.  

اول از همه نیاز است تا شما با انواع ارور های  یخچال ساید ال جی  آشنا شده و سپس جهت تعمیر یخچال ساید ال جی در اصفهان اقدام کنید: 

خطا های ساید بای ساید و یخچال فریزر ال جی

گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر یخچال با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا eror بر روی دستگاه شماست حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارورهای یخچال ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.

E FF: فن فریزر

E RF : فن یخچال

E IF: فن یخساز

 E CF: فن کندانسور

E CO: خطای ارتباطی نمایشگر

E OFF: مد نمایشگاهی

E GF: فلومتر آب

E RS: سنسور یخچال

E R2: سنسور یخچال

E FS: سنسور فریزر

E DS: سنسور دیفراست

E HS: سنسور رطوبت

E RT: سنسور محیطی

اگر شما در منزل یخچال ساید سامسونگ دارید پیشنهاد می کنیم حتما قسمت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان را مشاهده نمایید. و در صورتی که میخواهید درباره  تعمیرات یخچال ساید در اصفهان  ، نصب یخچال ساید بای ساید  ، سرویس یخچال ساید در اصفهان  بیشتر بدانید حتما قسمت مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات یخچال ساید را مشاهده فرمایید.

اینکه یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی شما چه مدلی است و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد.مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس تمام تلاش خود را نموده تا عیب یابی یخچال ساید در اصفهان را انجام داده و تعمیر مقرون به صرفه یخچال فریزرساید  را برای رفاه حال شما عزیزان رقم بزنند.

چرا تعمیرات یخچال ساید در اصفهان را به مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس  بسپاریم :

 • تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در سریعترین زمان ممکن به محل شما
 •  بیش از 20 سال سابقه و متخصص لوازم خانگی 
 • اولویت با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات 
 • حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی:

- یخچال ال جی سرمایش ندارد:

 • علت سرما نداشتن یخچال ال جی

 • دلیل اصلی عدم سرمادهی یخچال ال جی

 • راه‌های رفع مشکل سرد نشدن یخچال ال جی

 • دلیل سرد نشدن بالای فریزر

 • جلوگیری از خراب شدن غدا و مواد غذایی در یخچال

 عدم سرمایش به عواملی زیادی مرتبط می‌باشد، از قبیل عدم دیفراست مناسب، خطای سنسورهای دمایی، مشکل در سیکل سرمایش، عدم کارکرد صحیح فن، عدم کارکرد کمپرسور.
نکته: در صورتی که یخچال پیغام OFF داده باشد، دستگاه در حالت نمایشگاهی بوده و به دلیل خاموش بودن کمپرسور دستگاه سرمایش ندارد.
جهت خارج نمودن از این حالت می‌توانید درب یخچال را باز، بر روی نمایشگر دکمه کنترل دمای یخچال " REFRIGRATOR" را فشرده  و نگهدارید. سپس دکمه سرمایش سریع " EXPRESS FRZ" را سه مرتبه فشاردهید. در صورتی که مشکل دستگاه برطرف نشد و داخل یخچال فریزر سرمایش نداشت جهت تشخیص و رفع ایراد یخچال و فریزر ال جی از کارشناسان حرفه‌ای کمک بگیرید.

- سرمایش ضعیف و سرمایش کم در یخچال ال جی

 سوالات متداول در مورد سرمایش ضعیف به شکل زیر مطرح است. ما در ادامه برای رفع این ایرادها، به سوالات پاسخ خواهیم داد.
 • علت یخ نزدن فریزر ال جی
 • آیا یخچال ال جی خنک نمی‌کند؟
 • آیا فریزر ال جی خوب منجمد نمی‌کند؟
 • آیا سرمایش فریزر ال جی کم شده است؟
 • آیا موتور یخچال ال جی کم کار می‌کند و سرمای یخچال ال جی کم شده است؟
 • آیا موتور یخچال ال جی مدت زیادی کار می‌کند، سرما مناسب نیست ولی گاز یخچال ال جی کامل می‌باشد؟
 • آیا فریزر یخچال فریزر ال جی خوب خنک می‌شود، ولی قسمت یخچال ال جی اصلا خنک نمی‌شود؟
 • سرمایش یخچال و یا فریزر ال جی کم شده است.
سرمایش ضعیف و یا سرمایش کم در کابین یخچال می‌تواند به علل مختلف از قبیل تغییر رنج اهرمی سنسور‌های دما، کارکرد ضعیف فن، مسدود بودن داکت هوایی (مسیر انتقال سرما به کابین یخچال) و... رخ دهد. ولی قبل از تماس با ما بهتر است موارد زیر بررسی شود. 
 1. دمای تنظیم شده یخچال و فریزر را چک کنید که روی دمای متعادل آن باشد.
 2. کنار یخچال دستگاه‌های گرمازا یا در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار نگرفته باشد.
 3. فاصله‌های استاندارد دستگاه از دیوار رعایت شده باشد.
 4. چیدمان مواد غذایی داخل دستگاه بررسی شود به نحوی قرار نگرفته باشند تا دریچه‌های هوای سرد (انتهای کابین) مسدود شده باشد و گردش هوا به خوبی انجام نشود.
 با بررسی مواد فوق اگر مشکل برطرف نشد جهت تعمیر یخچال ال جی و یا عیب یابی یخچال فریزر ال جی با مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس تماس حاصل فرمایید.

چرا یخچال ال جی برفک می‌زند؟

برفک زدن داخل یخچال یکی از مشکلاتی است که اگر به درستی علت آن را تشخیص دهید می‌توانید مشکل را برطرف کنید. پس در ادامه همراه ما باشید.

 • علت یخ زدن یخچال ساید ال جی
 • علت برفک زدن ساید ال جی
 • علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی
 • علت یخ زدن داخل یخچال ساید ال جی

سوالی که مطرح می‌شود این است که مشکل برفک در دستگاه شما به چه صورت دیده می‌شود؟

1. اگر برفک بصورت قطرات آب یخ زده یعنی مثل قندیلک، روی دیواره داخلی فریزر و سقف مشاهده کردید، این امر طبیعی است. چون با باز شدن درب فریزر، رطوبت موجود در هوا جذب فریزر شما می‌شود.
توصیه می‌کنیم که بعد از تمیز کردن یخچال، درب یخچال و فریزر را کمتر باز و بسته کنید.
2. اگر داخل مشمع مواد فریزر، ذرات ریز برفک مشاهده کردید، این ذرات برفک به خاطر رطوبت ماده غذایی بوده و طبیعیست.
3. اگر یخ زدگی به صورت یک پوسته نازک بود، یعنی به اندازه‌ای که بتوانید با حوله یا دستمال آن را پاک کنید این امر نیز طبیعی می‌باشد.
البته معمولا در فصل تابستان، به علت رطوبت زیاد هوا این مورد غیر قابل پیش بینی نخواهد بود.
4. در مدل‌های فریزر چهار کشو  و یخچال‌های 3 فوت و 6 فوت بدلیل اینکه قابل ضد برفک ندارند، برفک زدن یخچال طبیعی می‌باشد.
5. اگر یخزدگی بصورت یک تیکه به قطر یک سانتی متر یا نیم سانتی متر  و یا بیشتر مشاهده کردید نیاز است جهت رفع آن با مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس تماس حاصل فرمایید.

 مشکلات درب یخچال‌های ساید بای ساید ال جی

 • با باز کردن درب یخچال ال جی، درب دیگری باز و بسته می‌شود
 • کامل بسته نشدن درب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی
 • علت صدا و بوق زدن یخچال و فریزر ال جی
 • درب یخچال ال جی بسته می‌باشد ولی آلارم باز بودن درب می‌دهد
 • با باز بودن درب یخچال ال جی به مدت طولانی آلارم باز بودن درب نمی‌دهد
این موارد می‌تواند مربوط به خرابی لولا، پایه و همچنین عدم تراز مناسب دستگاه باشد. در صورت مواجه با این ایراد ابتدا دستگاه را تراز کنید. بار اضافی داخل طبقات روی درب را کم کنید. در صورت عدم رفع ایراد ساید بای ساید ال جی با مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس به منظور بررسی و رگلاژ درب  تماس حاصل فرمایید.

صدای غیر عادی یخچال ال جی : 

 سوالات متداول در مورد صدا دادن یخچال ال جی به شکل زیر مطرح می‌شود. ما در ادامه برای رفع این ایراد‌ها به سوالات پاسخ خواهیم داد.
 • علت صدا و بوق زدن یخچال فریزر ال جی؟
 • چرا یخچال فریزر ال جی صدای نویز می دهد؟
 • یخچال ال جی صدای غیرطبیعی دارد؟
 • آیا صدای یخچال ال جی زیاد و غیر عادی است؟

آیا قبل از اینکه یخچال ال جی شما کار کند، صدای خاصی می‌شنوید و از کار می‌افتد؟

 1. صدای ریختن یخ از یخساز به درون باکس یخ طبیعی می‌باشد.
 2. در یخچا‌ل‌های ساید چند ثانیه بعد از یخ گرفتن صدای بسته شدن دریـچه شنیده می‌شود که این صدا طبیعی می‌باشد.
 3. در صورتی که در زمان باز یا بسته شدن درب‌ها صدای غیر عادی از لولا شنیده شود، بجهت تشخیص ایراد تکنسین باید مراجعه نماید.
 4. در یخچال‌های ساید اگر فقط در زمان آبگیری صدا شنیده می‌شود و همینطور زمانی که یخساز آبگیری می‌کند، این صدا طبیعی می‌باشد. صدای شیر برقی است.
 5. صدایی مانند ریختن قطرات آب بروی جسم داغ : این صدا زمانی شنیده می‌شود که دستگاه در حال یخ‌زدایی (دیفراست) می‌باشد. این مورد طبیعی می‌باشد.
 6. صدای جریان اب: این صدا به دلیل تغییر شرایط ماده سرد کننده دستگاه می‌باشد.وقتی مایع به گاز تغییر می‌کند صدای جاری شدن آب شنیده می‌شود طبیعی می‌باشد.
 7. زمانی که دستگاه تازه نصب شده باشد، صدای بلندتری دارد که به مرور کم می‌شود. به دلیل این که کمپرسور باید با سرعت زیاد کار کند تا سرمای داخل را تامین کند و زمانی که دمای داخلی به میزان معین شده برسد صدا کمتر .می‌شود
 8. ممکن است صدای دیفراست (یخ زدایی) باشد. در زمان دیفراست چون فوم‌های بدنه در اثر اختلاف دما گرم و سرد می‌شوند (منقبض و منبسط می‌شوند) از فوم‌های بدنه صدا شنیده می‌شود، که این صدا‌ها صدای ممتد نمی‌باشد و صداهای تکی و با فاصله می‌باشد.
 9. ممکن است منظورتان صدای کار کردن کمپرسور(موتور) باشد. صدای کمپرسور از لحظه ای که ON(روشن) می‌شود تا زمانی که OFF (خاموش) شود یک صدای یکنواخت می‌باشد یعنی این صدا کم و زیاد نمی‌شود و هر زمانی که کمپرسور یخچال کار می‌کند به یک اندازه صدا می‌دهد.
 10. ممکن است صدای فن باشد. یک فن کنار موتور کار می‌کند و یک فن داخل فریزر. اگر از داخل فریزر «بعضی مواقع» صدای خیلی بلند وغیر عادی شنیده می‌شود و با باز کردن درب دستگاه صدا قطع می شود و بعد از بستن مجدد صدا شروع می‌شود در این مورد نیاز به مراجعه تکنسین می‌باشد.
 11. ممکن است صدا به خاطر تراز نبودن باشد. برای مطمئن شدن از تراز دستگاه، با دست بدنه را نگه داشته و فشار دهید، اگر صدا قطع شود یا کم شود و با جدا کردن دست از بدنه مجدد صدا شروع شود دستگاه تراز نیست.
درصورتی که صدا از هیچکدام از عوامل بالا نبود و مشکل و صدا برایتان غیر عادی بود، جهت مراجعه تکنسین متخصص ما، می‌توانید با مشاورین تعمیرات یخچال ساید در اصفهان در مرکز بهین سرویس به منظور بررسی و تعمیرات یخچال فریزرساید بای ساید ال جی  تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
 
 

نظرات کاربران