تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان در زمینه پکیج فرولی اصفهان در بهین سرویس صورت می پذیرد.

شاید بار ها برای شما پیش آمده باشد در ساعات خاصی از روز پکیج دیواری فرولی شما خراب شده باشد و احتیاج به تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل نیاز داشته باشید و مطمئن باشید که هیچ سرویس کاری در آن ساعت به منزل شما جهت عیب مراجعه نخواهد کرد…

از این مر حله به بعد روی ما می توانید حساب کنید.

پکیج فرولی

به وسیله پکیج دیواری می توان از مزاحمت موتورخانه و شوفاژ راحت شد. از پکیج می توان برای گرم کردن آب مصرفی خانواده و حتی آبگرم مورد نیاز شوفاژ استفاده نمود.

پکیج دستگاهی است که به وسیله رادیاتورها، گرمایش محیط ها و گرم کردن آب مصرفی برای استحمام و استفاده روزانه را فراهم می کند و امروزه جایگزین سیستم شوفاژخانه و موتورخانه مرکزی شده است و استفاده از پکیج های دیواری به دلیل مصرف بهینه سخت ،ایمنی بالا، توانایی گرمایش بالای محیط و استقلال هر پکیج در هر واحد مسکونی یا دفتر، عدم اشغال فضا و رضایت مندی کامل مشتریان بسیار متداول تر از انواع دیگر پکیج می باشد.

بهین سرویس با سابقه ای درخشان و اعتبار بالا در زمینه تعمیرات پکیج آماده ی ارائه ی خدمات و تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان در انواع دیواری و زمینی و تمامی برندهای پکیج های ایرانی؛ بوتان،ایران رادیاتور و …و پکیج های خارجی؛ بوش و … می باشد.

بهین سرویس مفتخر است با انجام خدمات با رضایت مندی کامل شما در کمترین زمان و سریعترین رسیدگی در کنار مناسب ترین هزینه ؛ کلیه مشکلات و خرابی های پکیج و نصب انواع پکیج ها را به صورت حرفه ای در هر ساعتی از شبانه روز توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان انجام دهد.

از اساسی ترین نکات برای نگهداری از پکیج های مختلف این است که به سرویس شدن آن و تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان به موقع توجه لازم کرد.چرا که هر کدام از لوازم خانگی با هر برندی پس از مدتی نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کند و اگر رسیدگی لازم برای آن صورت نگیرد باعث آسیب به لوازم شما و یا عدم تعمیر پذیری آن خواهد شد پس بهتر است که قبل از صدمات جبران ناپذیر با فرستادن نیروی فنی به محل شما از پیشروی خرابی زیاد آن جلوگیری کنید.

نکات ایمنی پکیج فرولی :
• اگر بوی گاز به مشام رسید :
• شیر دستی گاز را ببندید .
• درب و پنجره ها را باز کنید .


• از وصل هر نوع کلید یا وسیله برقی خودداری نمایید.
• تمام شعله ها را خاموش کنید
• به اداره گاز محل اطلاع دهید .


• استشمام دود :
• دستگاه را خاموش کنید .
• درب و پنجره ها را باز کنید .


• با متخصصین دستگاه تماس بگیرید.
• خطر شوک الکتریکی
• قبل از انجام هر کاری  در ارتباط با تابلو برق دستگاه برق اصلی  دستگاه را قطع نمایید.

توصیه های ایمنی بیشتردرباره پکیج های دیواری فرولی:

استفاده از پکیج های دیواری در کشور روبه افزایش است که متعاقب آن باید نکات ایمنی در جهت بهره برداری ایمن از آنها نیز مد نظر مردم باشد. افزایش استفاده مردم از پکیج های دیواری و توجه نکردن به رعایت نکات ایمنی در استفاده از این وسایل ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد که در این یادداشت خطرات و نحوه استفاده و نگهداری از پکیج های دیواری اشاره شده است

۱ – مساله نشت گاز از مسائل مهمی است که باید در خصوص هر وسیله گازسوزی با جدیت مورد بررسی قرار گیرد. در کلیه وسایل احتراقی گاز سوز از جمله پکیج دیواری آب‌گرم، به علت وجود اتصالات در مسیر عبور گاز، این احتمال وجود دارد که نشت گاز بوجود آید. همچنین در صورت انجام نشدن فرآیند احتراق، گاز به صورت عمده وارد محیط اطراف شده و خطر آتش‌سوزی و انفجار را برای مصرف کنندگان بوجود می‌‌آورد. در پکیج‌ها با توجه به اینکه پکیج در تمام طول سال کاربرد دارد و استفاده از آن منحصر به فصل خاصی نیست، مکان ثابتی برای نصب آن در نظر گرفته می‌شود. این عمل مزایایی را از نظر ایمنیِ نشت گاز برای پکیج دیواری بوجود می‌آورد. حذف اتصالات نامناسب مانند شیلنگ‌های انتقال گاز و دور بودن اتصالات از معرض تماس و برخورد با اشیا، عمر و قابلیت اطمینان را در پکیج بالا می‌برد. پکیج همچنین دارای سیستم ایمنی وجود شعله است که با قابلیت اطمینان بالایی در صورت تشکیل نشدن شعله گاز مدار را قطع می‌کند.

۲- نشت دود به داخل ساختمان به دو طریق باعث آسیب زدن به بهداشت محیط می‌شود. یکی نشت منواکسید کربن حاصل از احتراق ناقص گاز و دیگر کاهش اکسیژن موجود در هوا اتاق. به این منظور جلوگیری از نشت دود حاصل از احتراق در وسایل گاز سوز ازجمله پکیج دیواری دیواری، مقررات و استانداردهایی توسط مراجع ذیصلاح تعیین می‌شود که در صورت رعایت آنها خطر نشت دود به فضای اتاق به کمترین مقدار خود می‌رسد. علاوه بر رعایت این قوانین وجود سنسور دود و سیستم ایمنی کنترل خروج صحیح دود و همچنین سیستم کنترل عملکرد صحیح فن وجود دارد. این سنسورها با تشخیص یک عملکرد ناصحیح در پکیج، وجود خطا در سیستم را تشخیص داده و ایمنی را برای مصرف کننده پکیج فراهم می‌آورند.

۳ – با توجه به این نکته که وسایل گازسوز جهت تشکیل پکیج کدینگ کانال متفاوت احتراق نیاز به مصرف اکسیژن دارند، مقرراتی برای نصب پکیج دیواری و یا پکیج آب گرم در واحدهای ساختمانی کوچک اتخاذ شده است. به طور کلی در واحدهای ساختمانی کوچک نصب پکیج با مخاطراتی مواجه است . به این طریق که در صورت نبود جریان هوای تازه مناسب پکیج با مصرف هوای داخل اتاق‌ها، هوای تنفس ساکنین را نیز مصرف می‌کند. برای رفع این مشکل چند راه حل وجود دارد. راه حل اول استفاده از دودکش‌های دولایه است که در یک لایه آنها دود خارج می‌شود و در لایه دیگر هوای تازه به پکیج رسانیده می‌شود. همچنین می‌توان از یک مجرای مجزا برای پکیج عمل هوارسانی را انجام داد. روش دیگر نصب پکیج دیواری در تراس یا ایوان است. در صورتی که قوانین و استانداردها در نصب پکیج در تراس رعایت شود این روش نیز خطرات ناشی از مسمومیت بر اثر کمبود هوا را از بین می‌برد.

۴ – با توجه به اینکه پکیج های دیواری فرولی از مشعل‌های کوچکی برخوردار هستند و کلیه پکیج کدینگ کانال متفاوت سیستم‌های حرکتی آنها به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شود که کمترین صدا را ایجاد کنند، بنابراین پکیج آلودگی صوتی بسیار پایینی ایجاد می‌کند و آرامش مطلوبی را برای مصرف کننده تامین می‌کند. همچنین در صورت رعایت قوانین، می‌توان پکیج را در کابینت نیز جانمایی کرد. که باعث کاهش صدای تولیدی شعله و فن پکیج نیز می‌شود.

۵- با توجه به طراحی بهینه شده و مهندسی پکیج، پکیج‌های امروزی به اندازه یک کابینت جا اشغال می‌کنند وپکیج کدینگ کانال متفاوت نسبت به فضایی که بخاری و آبگرمکن و همچنین تاسیسات حرارت مرکزی از ساختمان اشغال می‌کنند، پکیج فضای بسیار کوچکی را به خود می‌دهد. همچنین با نصب پکیج در کابینت مطابق با اصول و قوانین، می‌توان ان را طوری جانمایی کرد که با دکور خانه نیز تداخلی نداشته باشد

۲۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر پکیج دیواری و آبگرمگن فرولی :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۱- نصب پکیج دیواری

۱۲- خاموش نشدن پکیج دیواری و کار کردن مداوم

۱۳- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

۱۴- عدم کارکرد فن

۱۵– پایین آمدن فشار آب دستگاه

۱۶– خرابی پمپ دستگاه

۱۷– حرارت بیش از حد پکیج

۱۸-  بالا رفتن فشار در حالت گرمایش

۱۹– روشن شدن انفجاری پکیج

۲۰- بیرون زدن شعله از زیر دستگاه


کد های خطای پکیج فرولی Ferroli
کد A01 = عدم تشکیل شعله (گاز ورودی-الکترود جرقه زن-شیر گاز دستگاه را چک کنید)
کد A02 = علامت شعله وجود دارد اما مشعل خاموش است (الکترود حسگر شعله و برد کنترل را بررسی نمایید)
کد A03 = ترموستات اطمینان عمل کرده است(سنسور مدار گرمایش-پمپ سیرکولاسیون می تواند خراب باشد یا وجود هوا در مدار گرمایش)
کد F04 = خطای ترموستات دود در دستگاه بدون فن(پارامتر برد دستگاه تنظیم شود)
کد F05 = خرابی فن دستگاه برای تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید
کد A06 = الکترود جرقه زن کار میکند ولی شعله تشکیل نمی شود(پایین بودن فشار گاز یا تنظیم نبودن شیر گاز)
کد A09 = خرابی شیر گازبرای تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.
کد F10 = خرابی NTC مدار گرمایش
کد F11 = خرابی NTC آب گرم مصرفی

کد F14 = خرابی سنسور دوم مدار گرمایش برای تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید
کد A16 = شیر گاز معیوب می باشد
کد F20 = اشکال در کنترل احتراق (فن و دودکش بررسی گردد)
کدA21 = ارور F20 طی 10 دقیقه 6 بار رخ داده است
کد F34 = ولتاژ برق مصرفی زیر 180 ولت است 
کد F35 = اشکال در فرکانس برق مصرفی

کد F37 = فشار پایین مدار گرمایش برای تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.
کد A41 = سنسور مدار گرمایش یا مدار آب گرم مصرفی از لوله جدا شده است
کد F42 = اشکال در سنسور مدار گرمایش
کد F50  = اشکال در مدولاتور شیر گاز برای تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات بهین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.
کد A51 = اشکال در احتراق وسیستم تخلیه دود
با مطالعه کد خطای پکیج فرولی انجام تعمیرات دستگاه راحتر و سریعتر خواهد بود گاها این مورد وجود دارد که دقیقا یک کد خطا بیانگر خرابی یا عملکرد ناصحیح همان قطعه نیست به عنوان مثال کد F05 بیانگر خرابی فن پکیج فرولی می باشد ولی گاها فن سالم است ولی پرشر سوئیچ که کارکرد فن را به برد گزارش می دهد معیوب می باشد . باید هنگام نمایش الارم قطعه مربوطه و قطعات مرتبط از لحاظ سالم بودن بررسی گردند.
 
 

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل در مرکز بهین سرویس با عیب یابی پکیج دیواری شما را تعمیر میکنند:

تعمیر انواع پکیج در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان ، تعمیر پکیج دمراد در اصفهان ، تعمیر پکیج گلدیران در اصفهان ، تعمیر پکیج بوش در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، سرویس پکیج تاچی در اصفهان ،  تعمیر پکیج ناوین در اصفهان ، سرویس پکیج ایساتیس در اصفهان ، تعمیر پکیج آریستون در اصفهان ، تعمیر کولرگازی در اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان  ، تعمیر پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان ،تعمیر پکیج ال جی اصفهان ، تعمیر پکیج ایرفو اصفهان ، تعمیر پکیج بایکان اصفهان ، تعمیر پکیج ناوین اصفهان ، تعمیر پکیج زمینی اخگر اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری گلدیران اصفهان ، تعمیر پکیج bl220 اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان bl220 اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان bn324i اصفهان ،  تعمیر پکیج بوتان calda venezia اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان cv424s اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل cv424s اصفهان ،  تعمیر پکیج بوتان مدل calda venezia اصفهان ،  تعمیر پکیج eco اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff اصفهان ، پکیج تعمیرات ecu اصفهان ، تعمیرات پکیج lg اصفهان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور m24ff اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24cf اصفهان ،   تعمیر پکیج tachi اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل روما اصفهان،  تعمیر پکیج بوتان مدل پارما اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا اصفهان ،تعمیر پکیج بوتان کالدا ونزیا اصفهان ، تعمير پكيج بوتان اصفهان ، تعمیرات پکیج ال جی اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری ال جی اصفهان ،  تعمیر برد پکیج ال جی اصفهان ، تعمیر پکیج دیوار ی در اصفهان  ،  تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، نصب پکیج در اصفهان  ، سرویس پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری لورچ در محل ، تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، تعمیر پکیج در بهارستان اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان .

 

نظرات کاربران