تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج دیواری ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج شما, حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که در پکیج دیواری, باید این قطعات بررسی شوند.

البته متناسب با تبحر بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان , خرابی پکیج دیواری شما ممکن است به راحتی توسط او تشخیص داده شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیرپکیج دیواری خود طی کنید.

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان برای انواع برندهای پکیج, به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج ایمرگاس متفاوت از تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس است؛ اما بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان , بر تعمیرپکیج دیواری اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیرپکیج خودتان را به او بسپارید.

پکیج دیواری ایمرگاس سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف شناخته شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که هم‌ وطنان را ترغیب می‌کند در انتخاب خود پکیج دیواری ایمرگاس را یکی از اولین انتخاب‌های خود قرار دهند.

زمانی یک محصول مورد اعتماد مشتری قرار می گیرد که دارای خدمات پس از فروش از قبیل سرویس ، نصب و تعمیر پکیج دیواری باشد زیرا تجربه به ما ثابت کرده است که هر برندی با هر کیفیتی روزی به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز دارد و لازم است که از انها نگهداری لازم انجام شود.

هنگام نیاز شما به تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان انتخاب یک بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان مهم ترین قسمت از یک کار می باشد زیرا کمک گرفتن از افراد متخصص نه تنها عیب را برطرف نمی کنند گاهی باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شود.

نحوه روشن کردن پکیج :
از نصب استاندارد دودکش و باز بودن مسیر آن مطمئن شوید
فشار آب مدار گرمایش را در صورت تنظیم نبودن بین 1 تا 1.5 بار توسط شیر پرکن زیر دستگاه تنظیم نمایید
شیر گاز را باز نموده و از نشتی نداشتن شلنگ ها و اتصالات گاز مطمئن شوید
شیر های رادیانور ها و شیرهای زیر پکیج و شیرهای کلکتور را باز نمایید
رادیاتورها را هواگیری نمایید تا در مسیر گرمایش هوا وجود نداشته باشد
برق دستگاه را وصل نمایید
دستگاه را توسط کلید مربوطه یا ولوم مربوطه روی حالت تابستانه یا زمستانه قرار دهید.

مشکلات رایج در پکیج دیواری :

مشکلات مختلفی ممکن است برای یک پکیج در هر نوع و مارکی به وجود آید که با شناخت این مشکلات و علت به وجود آمدن آنها می تواند کمک بسیاری را برطرف کردن این مشکلات به شما نماید. در ادامه به مشکلاتی که معمولا در پکیج های مختلف به وجود می آیند در ادامه ذکر شده است:

  • یکی از انواع مشکلاتی که ممکن است بسیاری از افراد در استفاده از پکیج های مختلف با آن مواجه گردند خاموش شدن ناگهانی و خود به خودی پکیج می باشد. خاموش شدن ممکن است بدون وجود هیچ سابقه خرابی قبلی در پکیج صورت گیرد که می تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد. اگر فشار پکیج به علت بالا یا پایین بودن فشار آب کاهش یابد ممکن است پکیج دچار خاموشی خود به خودی گردد. همچنین خراب شدن ترموستات دود دستگاه، بسته بودن شیرهای آب، خراب بودن پمپ و عدم وجود جریان در قطعه های مختلف دستگاه می توانند باعث خاموش شدن پکیج گردند.
  • افت فشار پکیج از دیگر مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد آن را تجربه کرده اند. دلایل این افت فشار نیز می تواند به خراب بودن شیر اطمینان دستگاه، نشتی رادیاتورها، هوا داشتن رادیاتورها، وجود مشکلاتی در مدار دستگاه و یا ایراد در گیج فشار دستگاه مرتبط باشد.
  • گاهی پمپ گرمایش مرکزی پکیج خراب شده و باعث وجود سر و صداهایی غیر عادی در پکیج می گردد. خراب بودن پمپ مرکزی باعث می شود تا هوا به درون دستگاه نفوذ کند و با ایجاد حباب هوا باعث ایجاد سر و صدا گردد.
  • گاهی به علت محکم نبودن اتصالات مختلف در پکیج ممکن است مشکل نشتی آب بروز نماید و نیاز به سفت کردن اتصالات و یا تعویض واشر می باشد.
  • رسوب گرفتن پکیج نیز از اتفاقاتی است که بسیار زیاد در دستگاه اتفاق می افتد و باعث عدم کارکرد درست پکیج می گردد. برای رفع این مشکل نیاز است تا در سرویس های دوره ای دستگاه، آن را رسوب زدایی نمود.

آشنایی با پکیج ایمرگاز و کدهای خطا :

آخرین به روز رسانی شنبه, 06 ارديبهشت 1399 09:17

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منازل ، آب گرم مورد نیاز برای رادیاتور ها را نیز در زمستان فراهم می نماید. استفاده از پکیج به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم موتورخانه مرکزی مزایای بسیاری دارد. پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژخانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهم تر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است. از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

ایمرگاز (ایمرگاس) یکی از بزرگترین تولید کننده های پکیج دیواری در اروپا با بیش از 75 مدل انواع پکیج بوده که دارای بالاترین استاندارد کیفیتی اروپا و همچنین تائیدیه از سازمان نظام مهندسی و استاندارد ایران می باشد. پکیجهای ایمرگاز دارای تکنولوژی برتر ایتالیا در طراحی و تولید بوده و مجهز به سیستم کنترل فوق پیشرفته با میکروپروسسور می باشد.

پکیج های ایمرگاز در مدل Star تک مبدله بوده که با ظرفیت 24000 در دو مدل فن دار (EOLO) و بدون فن (NIKE) با توجه به موقعیت جغرافیایی و نوع ساختمان، واحدهایی تا 160 متر مربع را پشتیبانی می کنند.

پکیج های دو مبدله ایمر گاز شامل مدل MINI در دو ظرفیت 24000 و 28000، MAIOR در ظرفیت 32000 و مدل مونتاژ داخل MYTHOS در ظرفیت 24000 می باشند. وجود اندیس EOLOبه معنی فن دار بودن و وجود اندیس NIKEبه معنی بدون فن می باشد. این مدل ها دارای دو مبدل حرارتی جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی بطور جداگانه می باشد. مدلهای EOLO دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است مناسب می باشد. (در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد).

پکیج دیواری مدل ZEUS ایمرگاز دومبدله فن دار بوده و دارای مخزن ذخیره آبگرم نیز می باشد. این پکیج در مدل های 24000 28000 و 32000 می باشد.

پکیج های کاندنسینگ (چگالشی) ایمرگاز با راندمان بالای 107 درصد و کاهش مصرف سوخت تا 50 درصد در مدل VICTRIX قابل سفارش می باشند.

پکیج دیواری ایمرگاس دارای سیستم عیب یاب الکترونیکی و نمایشگر دیجیتالی بوده و قابلیت اتصال به ترموستات پیشرفته اتاقی را دارا می باشند. همچنین سیستم حفاظت در برابر گریپاژ پمپ، سیستم ضد نشتی آبگرم مصرفی، سیستم بای پس اتوماتیک، سیستم احتراق آهسته و تدریجی و سیستم ضد یخ‌زدگی تا دمای -5 درجه از دیگر ویژگی های پکیج های گرمایشی ایمرگاز ایتالیا می باشند. 

 پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایق بندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 مترمربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

کد های خطای پکیج ایمرگاز مطابق با جدول زیر می باشد.

 

کد خطا

مفهوم کد خطا

01

عدم تشکیل شعله

02

فعال شدن کلید حرارتی  )کلید حد(

03

در مدل بدون فن حسگر دود فعال شده، در مدل فندار عدم فعال شدن پرشرسوئیچ دود

04

فعال شدن کلید حرارتی (کلید حد) و حسگر حد

05

اشکالدرNTCشوفاژ

06

اشکال در NTCمصرفی

08

حداکثر تعدادRESET

10

کمبود فشار آب مدار گرمایش

11

اشکال در تخلیه دود )پرشرسوئیچ دود اجازه راهاندازی نمیدهد(

15

خرابی بردالکترونیکی و یا اشتباه در اتصال کانکتورها

20

عدم تشخیص شعله

24

خرابی دکمههایکنترل پانل

27

اشکال در گردش آب مدارگرمایش

31

اشکال در سیستم ترموستات اتاقی

37

افت ولتاژ ورودی به کمتر از 180ولت

38

خاموش شدن شعله در اثر وزش باد یا قطع و وصل جریان گاز

43

خاموش شدن پکیج به علت تکرار بیش از حد کد38

 

سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان :
استفاده از رسوب گیرهایی مانند فیلتر های ترکیبی پلی فسفات و مغناطیسی یا فیلتر های مغناطیسی یا فیلترهای پلی فسفات باعث جلوگیری از رسوب گرفتن داخل مبدل حرارتی دستگاه و بالا رفتن راندمان و طول عمر پکیج ایمرگاس میشود.سرویسهای دوره ای پکیج ایمرگاس شامل تنظیم شعله ، چک کردن الکترودهای جرقه زن و حسگر شعله و تنظیم فاصله آنها با مشعل ، تست روان کارکردن پمپ اصلی ، تنظیم بودن فشار باد منبع انبساط و موارد دیگر می تواند باعث افزایش عمر پکیج و پایین آمدن استهلاک آن و کاهش هزینه های مصرف کنندگان گرامی شود جهت سرویس پکیج ایمرگاس در اصفهان با بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان در بهین سرویس تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان به محل شما اعزام شود.

 
تعمیر پکیج ایمرگاس در سپاهانشهر تعمیر پکیج ایمرگاس/ تعمیرات پکیج ایمرگاس سپاهان شهر نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در سپاهان شهر تعمیرات پکیج ایمرگاس شامل تعمیرات برد و..(شعبه تعمیرات بلوار شاهد خیابان فارابی 5)
 
تعمیر پکیج ایمرگاس در بهارستان تعمیر پکیج ایمرگاس/ تعمیرات پکیج ایمرگاس بهارستان نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در بهارستان کلیه تعمیرات پکیج ایمرگاس در اسرع وقت توسط کارشناسان نوین سرویس(خیابان فرهنگ بلوار هدایت)

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی پکیج دیواری شما را تعمیر میکنند: 

تعمیر انواع پکیج در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان ، تعمیر پکیج دمراد در اصفهان ، تعمیر پکیج گلدیران در اصفهان ، تعمیر پکیج بوش در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان ، سرویس پکیج تاچی در اصفهان ،  تعمیر پکیج ناوین در اصفهان ، سرویس پکیج ایساتیس در اصفهان ، تعمیر پکیج آریستون در اصفهان ، تعمیر کولرگازی در اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان  ، تعمیر پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان ،تعمیر پکیج ال جی اصفهان ، تعمیر پکیج ایرفو اصفهان ، تعمیر پکیج بایکان اصفهان ، تعمیر پکیج ناوین اصفهان ، تعمیر پکیج زمینی اخگر اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری گلدیران اصفهان ، تعمیر پکیج bl220 اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان bl220 اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان bn324i اصفهان ،  تعمیر پکیج بوتان calda venezia اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان cv424s اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل cv424s اصفهان ،  تعمیر پکیج بوتان مدل calda venezia اصفهان ،  تعمیر پکیج eco اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff اصفهان ، پکیج تعمیرات ecu اصفهان ، تعمیرات پکیج lg اصفهان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور m24ff اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24cf اصفهان ،   تعمیر پکیج tachi اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل روما اصفهان،  تعمیر پکیج بوتان مدل پارما اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا اصفهان ،تعمیر پکیج بوتان کالدا ونزیا اصفهان ، تعمير پكيج بوتان اصفهان ، تعمیرات پکیج ال جی اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری ال جی اصفهان ،  تعمیر برد پکیج ال جی اصفهان ، تعمیر پکیج دیوار ی در اصفهان  ،  تعمیر پکیج بوتان در اصفهان ، نصب پکیج در اصفهان  ، سرویس پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج اصفهان ، تعمیر پکیج بوتان اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، تعمیر پکیج دیواری لورچ در محل ، تعمیر پکیج دیواری لورچ در اصفهان ، تعمیر پکیج در بهارستان اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری فرولی در اصفهان ، تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری فرولی در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری گلدیران در اصفهان ، تعمیر پکیج گلدیران در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری گلدیران در اصفهان  ،  بهترین تعمیرکار پکیج دیواری پلار در اصفهان ، تعمیر پکیج پلار در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری پلار در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان ، تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری آریستون در اصفهان ، تعمیر پکیج آریستون در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری آریستون در اصفهان  ، بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان ، بهترین تعمیرکار پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان در محل ، تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در اصفهان  ، بهترین تعمیرگاه پکیج دیواری در اصفهان ، تعمیر پکیج ایمرگاس در بهارستان .

نظرات کاربران