راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی جی پلاس

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی جی پلاس
راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی جی پلاس چگونه است ؟ اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید جهت تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان در محل با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و مرکز تعمیر لباسشویی دراصفهان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.
 
راهنمای معرفی دکمه ها و کلیدهای روی ماشین لباسشویی جی پلاس
 
ماشین های لباسشویی دستگاه های پیچیده ای هستند که برای استفاده از آنها حتما باید معنای دکمه ها و نحوه کارکرد آنها را بدانید. از این رو در ادامه به معرفی دکمه ها و کلیدهای روی ماشین لباسشویی جی پلاس می پردازیم:
 
اولین دکمه ای که در ماشین لباسشویی جی پلاس مشاهده می کنید، دکمه power برای خاموش و روشن کردن دستگاه شما می باشد.
پس از آن دکمه cotton eco را مشاهده می کنید که برای شستشوی انواع مختلف لباس های کتان باید از این منو وارد شوید.
دکمه mix wash را می توانید برای زمان هایی که چند جنس مختلف در ماشین لباسشویی خود قرار می دهید، استفاده نمایید.
دکمه quick برای شست و شوی سریع لباس ها در مدت زمان کوتاه تر مورد استفاده قرار می گیرد.
دکمه rinse برای آبکشی مجزا و بدون شست و شو استفاده می شود.
دکمه tub clean برای تمیز کردن دیگ لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرد.
دکمه anti creasing برای صاف کردن لباس ها و یا جلوگیری از چروک شدن آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
دکمه water level نیز به میزان آب در دستگاه شما اشاره دارد.
دکمه dry برای خشک کردن صددرصدی لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی جی پلاس:

 
قفل کودک در وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی به منظور جلوگیری از وارد شدن اختلال در صورت فشردن ناگهانی یک دکمه تعبیه شده است که همانطور که از نام این دکمه مشخص است، ممکن است دکمه ها توسط کودکان فشرده گردد و در کارکرد دستگاه شما اختلال ایجاد نماید. در ادامه به بررسی نحوه فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی جی پلاس می پردازیم:
 
برای فعال کردن دکمه قفل کودک لباسشویی باید به فشردن دکمه lock در ماشین لباسشویی خود اقدام نمایید.
اگر دکمه lock در ماشین لباسشویی شما به صورت جداگانه تعبیه نشده بود، باید در ابتدا دکمه start و پس از آن دکمه rinse و wash را با هم فشار دهید.
همانطور که در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی جی پلاس نیز اشاره شده است، در صورت قفل شدن ماشین لباسشویی شما فقط دکمه استارت کار خواهد کرد و بقیه دکمه ها غیرفعال می گردند.

چه نوع مواد شوینده ای برای ماشین لباسشویی جی پلاس مناسب است؟

 
به طور کلی اهمیت خرید و استفاده از شوینده‌های ماشین لباسشویی جی پلاس در نظافت، تمیزی و دوام لباس‌ ها را نمی توان نادیده گرفت. برای خرید و انتخاب بهترین شوینده ماشین لباسشویی بهتر است که ابتدا با انواع مواد شوینده آشنا شوید.
 
از جمله کاربردی ترین و پراستفاده ترین مواد شوینده لباس در ماشین لباسشویی پودر می‌باشد.
اگر جزء آن دسته افرادی هستید که بعد از هربار استفاده از لباس باید آن را بشویید،مایع لباسشویی می‌ تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.
مایع لباسشویی در مدل‌ های سفیدشوی، رنگین‌ شوی و مشکین‌ شوی در بازار موجود هستند که با توجه به نیاز خود می توایند هریک از آن ها را خریداری نمایید.
قرص‌ لباسشویی یکی از شوینده‌ هایی است که برای ماشین لباسشویی جی پلاس بسیار مناسب بوده و از ایجاد حساسیت جلوگیری می‌ کند.
یکی از محبوب‌ ترین مواد شوینده در ماشین لباسشویی کپسول‌ ژل می‌ باشد. کپسول ژل قدرت پاک کنندگی فوق‌ العاده‌ای داشته و به راحتی در آب حل می‌ شود.
 

نحوه تمیز کردن و نگهداری ماشین لباسشویی جی پلاس:

 
اگرچه ماشین های لباسشویی خود دستگاه هایی هستند که به منظور نظافت و شست وشوی لباس ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما همانطور که در راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی جی پلاس هم تذکر داده شده است، نباید از نظافت این دستگاه غافل شد. به این منظور در ادامه به چگونگی نظافت ماشین لباسشویی جی پلاس می پردازیم:
 
برای تمیز کردن بدنه ماشین لباسشویی خود، در صورتی که جنس آن استیل باشد، باید به کمک یک دستمال نم دار و مایع پاک کننده سطوح اقدام به انجام این کار نمایید.
اما اگر بدنه دستگاه شما استیل نبود، می توانید از دستمال نرم به همراه محلول آب ولرم و جوش شیرین برای تمیز کردن استفاده نمایید.
برای تمیز کردن و نگهداری ماشین لباسشویی جی پلاس در مورد قسمت های داخلی آن می توانید جوش شیرین را در آب حل کرده و در قسمت مواد شوینده ماشین لباسشویی خود بریزید.
مقداری سرکه را نیز از درون درب جلویی ماشین لباسشویی خود به فضای داخلی آن اسپری نمایید.
پس از آن با یک برنامه شست وشوی عادی با آب گرم با حداقل مدت زمان شستشو اقدام به تمیز کردن داخل ماشین لباسشویی خود نمایید.
برای تمیز کردن مخزن قرارگیری پودر و مایع شوینده آنها را به صورت کشویی بیرون آورده و پس از شست و شو و خشک کردن در محل خودشان قرار دهید.
 

برنامه لکه بر ماشین لباسشویی جی پلاس (Stain)

با برنامه‌ی اصلی Stain می‌توانید لکه‌ها را از روی لباس خود محو کنید. لطفا از این برنامه فقط برای لباس‌های با دوام و رنگ ثابت استفاده کنید و لباس‌های ظریف و رنگ شده را با این برنامه شستشو ندهید. لیبل شستشوی لباس را قبل از انتخاب برنامه نگاه کنید.

برنامه شستشوی لباس های حساس (Lingerie Care)

با انتخاب برنامه‌ی Lingerie Care می‌توانید لباس‌های ظریف و حساس مانند لباس خواب و ... را شستشو دهید. با توجه به اینکه این نوع لباس‌ها آسیب‌پذیرتر هستند، با انتخاب این برنامه می‌توانید از عدم آسیب به آنها مطمئن باشید. کیفیت شستشو در این برنامه نیز متناسب با لباس‌های ظریف طراحی شده است.

برنامه های تخلیه، آبکشی و خشک کن

برنامه Rinse برای آبکشی مجزا بدون انتخاب برنامه‌ی اصلی شستشو است. با انتخاب Spin + Drain نیز می‌توانید برای تخلیه آب ماشین لباسشویی در صورت نیاز استفاده کنید اما اگر نیازی به دور خشک کن ندارید با کلید Spin آن را غیر فعال کنید. برنامه Rinse + Spin هم برای آبکشی و خشک کن است. برنامه Dry در برخی مدل‌ها قابل دسترسی است و برای خشک کردن صد در صد لباس‌ها است. همانطور که می‌دانید دور خشک کن معمولی در ماشین‌های لباسشویی تا حدی لباس‌ها را خشک می‌کند و عملیات خشک کن را به طور صد در صد انجام نمی‌دهد.

حالت شستشو در شب Night Mode

گزینه‌ی شستشو در شب این امکان را به شما می‌دهد که برای تایم شب و حتی زمانی که قصد استراحت دارید، از صدای ماشین لباسشویی در امان بوده و در عین حال لباس‌های خود را با مصرف پایین‌تر انرژی و کمترین میزان صدا در لباسشویی جی پلاس شستشو دهید. این برنامه بیشتر برای شستشوی لباس‌های نخی است. در این برنامه دور خشک کن به منظور کاهش صدا، حذف می‌شود و سیکل شستشو در مرحله‌ی توقف آبکشی (Rinse Hold) به پایان می‌رسد. می‌توانید پس از کامل شدن برنامه، دور خشک کن را اجرا کنید.

ضد چروک Anti-Creasing

وقتی این قابلیت را انتخاب می‌کنید، برای جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها در انتهای برنامه، درام حداکثر تا 8 ساعت آرام می‌چرخد، اما طی این 8 ساعت هر زمان که بخواهید می‌توانید برنامه را متوقف کرده و لباس‌ها را خارج کنید.

بخوانید : تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان  

تاخیر در شروع به کار Start Delay

با انتخاب این برنامه و انتخاب زمان پایان شستشو، می‌توانید شروع برنامه را به تاخیر بیاندازید.

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان 

Oxygen Fresh

با انتخاب این گزینه طی مدت 4 ساعت بعد از اتمام برنامه‌ی شستشو، درام هر 4 دقیقه به مدت 10 ثانیه می‌چرخد. این روند به منظور جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها و جلوگیری از ایجاد بو انجام می‌شود و در زمان دلخواه می‌توانید آن را غیر فعال کنید.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی ماشین لباسشویی شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان .

نظرات کاربران